Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Undorodom az alkohol szagától,...

Undorodom az alkohol szagától, marja a torkomat. Van még olyan FIÚ aki egyáltalán nem bírja meginni? A sörtől is undorodom és minden ilyentől, a kedvenc üdítőm a tea.

Figyelt kérdés
2017. júl. 30. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%

Pedig higgyétek el hogy aki nem iszik az valamelyest felsőbb rendű. Még ha ez nem is tetszik nagyon sok alkesznak, szenvedély betegnek.

Én is amikor ittam és dohányoztam az istenért se ismertem volna el. Minden bajom volt tőle, teljesen az irányitott amig abba nem hagytam.

2017. júl. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Igen, árja faj ugye? :D
2017. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
30%
Nem érezzük magunkat felsőbbrendűnek, csak nem értjük minek erőltetiket, és játsszátok meg, hogy finom, mikor hányás íze van az összes szeszesitalnak. Inkább valljátok be, hogy a hatása miatt, vagy menőségből.
2017. júl. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Való igaz, hogy minden alkoholos italfajtából lehet találni ihatatlan pancsokat, de ez még nem jelenti azt, hogy minden alkohol egyformán sz*r lenne. Sör és sör között is van különbség, a borból is megannyi márka árusít több fajta verziót. Pálinkából pedig csak házi készítésűt szabad inni, mert a boltban kapott löttyök valóban hányingerkeltőek.

A lényeg, hogy kísérletezgetni kell. Tudnék olyan bort itatni veletek, ami olyan, mint a finom szőlőlé és meg nem mondanátok róla, hogy alkoholos ital. De fogadok, hogy a legtöbben közületek max egyszer ittatok egy pohár száraz vörösbort, vagy kortyoltatok bele egy üveg sörbe és csak ez alapján ítélkeztek.

Ja és az alkoholos italok nem mérgek, sőt a legtöbbjük kis mennyiségben jótékony hatást fejt ki a szervezetre. Ha legalább kritizáltok valamit és utálkoztok felé, legalább legyetek tisztában vele, hogy miről is van szó pontosan.

2017. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én a sörtől nem undorodom, de tény, hogy nem szívesen iszom. Kivéve, ha van hozzá valami ízletes húsétel. Akkor a hideg sör kifejezetten kellemes. Persze abból is csak a minőségi. A borra is ugyanez a helyzet. Normális kajával elmegy egy, de szigorúan max 2 pohár. A pálinkától és társaitól viszont undorodom. Minden egyes korty felér egy instant kínzással és minden egyes korty után elkezdek könnyezni és "nyálért kapkodni". Nagyon nem bírom. El sem tudnám képzelni, hogy bírnék ki egy társasági piálást. 100%, hogy pár feles után öklendezni kezdenék. Ezért sem járok baráti társaságba.

23/F

2017. júl. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"minek erőltetiket, és játsszátok meg, hogy finom, mikor hányás íze van az összes szeszesitalnak"


Milyen gyakran kóstolgatsz hányást? De ezek szerint minden szeszesitalt végigkóstoltál... szóval ki is alkesz? :P


Másrészről meg simán van olyan alkoholos ital amit az ember az ízéért iszik... alkoholmentes sör... az más kérdés, hogy a legtöbbje nem ép mint az igazi, de ettől független fogy, és persze azért veszik az emberek, hogy bebaxxanak tőle...

2017. júl. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!