Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hagyhatnék fel ezzel a...

Hogy hagyhatnék fel ezzel a káros tevékenységgel?

Figyelt kérdés
Szóval csomószor olyan emberek képeit, posztjait nézegetem a neten, akik híresek, nálam sokkal híresebbek, tehetségesebbek, sikeresek, boldogok, sok pénzük van és ettől tök sz*arul érzem magam. Hogy én mennyire csak tengődök hozzájuk képest ezen a világon. Persze tudom hogy mindjárt rávágják hogy "hát akkor ne nézzed őket". De ez nem ilyen egyszerű. Egyszerűen kíváncsi vagyok rájuk, vonzzák a figyelmemet. Ha éppen ráérek ezzel ütöm el az időm hogy ilyeneket nézegetek. Még is hogy hagyhatnék fel ezzel a káros tevékenységgel?
2017. aug. 1. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van...
2017. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A privát üzenet írójának:

Nem vagyok csaj. Bár nem tudom mi a jelentősége a kérdés szempontjából.

2017. aug. 1. 20:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy elégedett az életeddel. Tegyél azért, hogy az legyél. Nekem ez segített.
2017. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok ember egyik legnagyobb hibája ez: Mindig másokkal foglalkozik.
2017. aug. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

@22:02


Próbálok de úgy érzem mintha szélmalomharcot vívnék.

2017. aug. 2. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!