Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rajtam kívül olyan, akit...

Van rajtam kívül olyan, akit szintén idegesít ez a szám és herótja van tőle?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=RgKAFK5djSk

Nevetséges, hogy egy ilyen nyálas, jellegtelen zene fogja legelőször elérni a 3 milliárdos nézettséget. Minden tiszteletem Paul Walker-é, de azon kívül, hogy egy ismertebb színész volt, miért maradt meg ennyire a halála a fejekben, hogy egy ilyen klikkvadász számot is készítettek az emlékére? Őszintén megmondom, engem Chester Bennington halála (aki a mai napig is egy zenei ikon) ezerszer jobban megrendített, ellentétben egy sokadrangú színész halálával. Fogalmam sincs, miért ennyire népszerű ez a zene.



2017. aug. 2. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ettől én konkrétan hidegrázást kapok. Egy tál bableves után szebbet alkotok :D
2017. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%

Igen, van, az összes dislikeoló például, miért? Közös erővel addig reportoljátok, míg le nem szedig YouTuberól? Vagy milyen gonosz terved van? :'D

Téged miért zavar az, ha más szereti? Én speciel szintén nem szeretem, de mit foglalkozzak a többi emberrel? :D

2017. aug. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Én meg imádom ezt a zenét, sokadszorra hallva is képes vagyok elbőgni magam rajta. Mondjuk én azok közé az emberek közé tartozom akik a Halálos iramban filmeket oda vissza látták legalább 50-szer.. Ezen nőttem fel.. :(


20L

2017. aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Azért, amiért a "Halálos iramban 46. - Túl nyugdíjas, túl hype" is mozisiker lesz egy napon.

Valami rejtélyes módon a nép odavan azért, hogy túljátszott, életszerűtlen karakterek menő, csillivilli sportautókkal száguldoznak, csinos csajokat szednek fel és megmenekülnek hatalmas CGI robbanások elől.

És ha az egyik ilyen karaktert alakító színész meghal, miközben a valóságban próbálja utánozni a filmes fogásokat, és még be is kerül a filmbe, hogy "elautózik" a messzeségbe, és még egy megható dalt is írnak hozzá, azzal simán megveszik a birka népet.

De egyébként nagyon sok olyan ember szerette-hallgatja ezt a számot, aki sose nézte a halálos irambant és fogalma sincs ki volt az a Paul Walker.

A többség nagyon igénytelen, mind zene mind filmek terén, és aki nem is hallgatná magától, annak is addig nyomják a fülébe a rádión, a tévén meg a közösségi oldalakon keresztül, hogy szép lassan magától is hallgatni fogja.

2017. aug. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
A depacito jobban irrital
2017. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5: Oké, az sem jobb, de akkor ne egy nyálas, rapbetétekkel tarkított amcsi "izomautószopkodó" emlékvideó legyen már az első, amely először lépi át a 3 milliárdos megtekintést. A Despacito legalább a maga módján egyedi (spanyol nyelv).
2017. aug. 2. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem idegesít mert kb akkor hallottam mikor a filmet láttam, egy nézésre / hallásra jó volt azt done.

Gondolom tolják ezt is rádióban orrba-szájba.

2017. aug. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még a tűrhető kategóriájába tartozik a szennynek. Nem idegesít, mert nem is hallom kb soha.
2017. aug. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!