Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért állítja azt az ismerősöm...

Miért állítja azt az ismerősöm, hogy nem vagyok normális?

Figyelt kérdés

Nem igazán undorodom az elvileg undorító dolgokotól, kiskorom óta szívesen megfogom a békákat, csigákat, gyíkokat és kesztyűtlen kézzel is megfogom a rohadt gyümölcsöket vagy a kutyagumit.

A "ronda/ijesztő" állatokat, például a hüllők többségét aranyosnak tartom.

Amikor nem otthon eszem, mindig a legfurább ételt választom az étlapról, mert próba szerencse, lehet hogy ízleni fog.

Szeretek olvasni ritka betegségekről, testi elváltozásokról, érdekességekről az emberi testről, pszichés betegségekről.

A kedvenc könyveim sem épp szép dolgokról szólnak, pl. Lolita, Battle Royale.

És az egyik ismerősöm (barátnak nem mondanám, mert unom hogy folyton megjegyzéseket tesz rám) azzal traktál, hogy őrült vagyok, nem vagyok normális. Miért mondja ezt? Viszonylag jól tudok kommunikálni, átlagosan(lányosan) öltözködöm, vannak érzéseim, nincsenek perverz hajlamaim, sem semmi ilyen. Miért tart őrültnek, csak mert lány létemre kevés dologtól undorodom?


2017. aug. 3. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

szerintem inkább különleges vagy :D oké, a békáktól mondjuk undorodom én is, de én inkább csak nem értem meg, hogy valaki hogy nem tartja gusztustalannak, de ettől még nem tartom őrültnek.. mindenkinek van valami heppje, amit az átlag furcsának tart, ha meg nem, akkor szürke, és beleolvad a nyájba, ami szerintem sokkal rosszabb, mintha inkább egy kicsit jó értelemben kilógna a sorból. mert amíg ezzel másoknak nem ártasz, addig nincs gond :)

18/L

2017. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Mert eltérsz az átlagtól, és ő azt hiszi hogy az átlag egyenlő a normálissal.
2017. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek miatt nem vagy se különleges, se furcsa. Vidéken ezek mindennapos dolgok, max egy burokban élő nagyvárosi lepődik meg az ilyesmin.
2017. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D Bár én nem a különleges szót tartom magamra megfelelőnek, inkább a furát. De az nem egyenlő az őrülttel 😡
2017. aug. 3. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Mindenki azt hiszi magáról hogy ő kilóg az átlagból,aztán kiderül hogy egyáltalán nem,csak másik réteghez tartozik.Ha pedig valaki a kutyaszart puszta kézzel fogdossa az nem őrült,hanem hülye.
2017. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az egyszer fordult elő vészhelyzetben és kezet mostam utána 😂
2017. aug. 3. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik nem tudják felfogni, ha valaki nem pont ugyanolyan, mint ők, nem kell velük foglalkozni. Egyébként ezek a dolgok egyáltalán nem furák.
2017. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ő nem normális, de elsősorban nem toleráns. Miért kellene mindenkinek olyannak lenni, mint ő? Normális vagy.
2017. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!