Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Letörölt egy facebook ismerősö...

Letörölt egy facebook ismerősöm, akit kedveltem egy olyan hülyeség miatt, hogy küldtem neki egy képet a felsőtestemről amin nagyon régóta dolgozom (2 hónapja) ez normális?

Figyelt kérdés

Mármint oké, lehet kicsit fura volt, de nekem az is fura, hogy tényleg soha többet nem akarja velem emiatt tartani a kapcsolatot? És letöröl? Miért?

Ismertük egymást, aludtam is nála, jól éreztük magunkat, mittudomén.

Ez most ekkora para?

Jó benne van az is, hogy én fiú vagyok ő meg lány, szóval lehet nem csupán barátként tekintett rám, hanem férfiként is, de akkor sem kéne emiatt letörölnie.

Írtam neki de semmi, gondolom ha elolvassa még le is fog tiltani h még tovább zaklatom.


2016. dec. 23. 12:55
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
12%
Muti azt a gyönyörű felsőtestet. 18/l
2016. dec. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Ha szerinted teljesen normális, hogy a felsőtestedet küldözgeted embereknek, akkor hiába írnék bármit is :D
2016. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
ismerősöm "volt" nem csak egy random ember.
2016. dec. 23. 13:03
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Én is sokat dolgozok képleteken, járok futni mégsem küldöm el az eredményeimet csak úgy ismerősöknek mert feltehetően nem érdekli.


Gondolom őt sem érdekelte a felső tested és annál inkább nem akart erről beszélgetni veled, mert hidegen hagyja. Jól tette, hogy letöröld, de előtte még meg is írhatta volna mit gondol erről, hogy eszedbe se jusson még írogatni is.

2016. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Pont fordítva aranyapám. Ő nem nézett rád férfiként, így viszont hogy elküldted neki habtestedet, rájött, hogy te viszont szívesen néznél rá nőként. Ez neki nagyon nem pálya, így lelécelt.

Nekem egyszer egy amúgy sem túlságosan kedvelt ismerősöm felajánlotta, hogy csinál nekem gyereket a béna pasim helyett. Na azóta hál istennek még csak nem is hallottam felőle.

2016. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de abban az országban, ahol minden kis p.csk.csög izmos szelfit tol a csajoknak, miért is annyira gáz ez?

Na pont ez a baj, hogy talán engem is megfertőzött ez a kelet európaias alpári szokás.

2016. dec. 23. 13:12
 7/27 A kérdező kommentje:

"Ő nem nézett rád férfiként, így viszont hogy elküldted neki habtestedet, rájött, hogy te viszont szívesen néznél rá nőként. Ez neki nagyon nem pálya, így lelécelt. "


Az látod lehet.

2016. dec. 23. 13:13
 8/27 anonim ***** válasza:
82%
Ha annyira mutogatni akarod akkor a faladra rakd ki legközelebb, ne közvetlenül küldd el egy embernek, nem csoda hogy azt hitte rá akarsz menni, ráadásul ilyen gyerekes módon.
2016. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%

Tök fura, hogy előbb jut eszedbe, hogy beléd van zúgva, minthogy nem kér belőled.


Egyébként 2 hónap az messze nem "nagyon régóta".

2016. dec. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
2 hónap nem sok idő, azt is el tudom képzelni nem tetszett neki amit látott.
2016. dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!