Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan sikerült megtalálnotok...

Hogyan sikerült megtalálnotok önmagatokat? Mik segítettek abban, hogy olyanná váljatok, mint amilyenek most vagytok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 3. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elet nehezsegei. Magamat nem nagyon kellett keresni, mindig tudtam hol vagyok.
2017. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bealltam a tukor ele es addig nem mozdultam mig nem sikerult. Mindent atgondoltam. Vegigneztem a testemet es minden jot es rosszat felsoroltam magamban. Sokat neztem a sajat szememet kozben. Volt ra harom napom, amig a haz uresen allt. Az elso napokban nem birtam a tukorbe nezni es ottmaradni. Masodik ejszaka vegul sikeresen megalltam. Par ora elteltevel vegul sikerult megoldanom minden ketseget es problemat magamban. Nem feltem es tudtam mit kell tennem az eletemben. Azota azon dolgozok, nem mondom hogy konnyu de haladok.
2017. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még sehogy. Valahol a kamasz és a felnőtt korom határán teljesen elveszítettem önmagam, és azóta se találom.
2017. aug. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy nem talalja magat valaki?
2017. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt jelenti, hogy nem tudja pontosan, ki valójában. Nem érez őszintén, nem él igazán. Folyamatos hiányt érez, hiányzik neki önmaga, az önfeledtség, a boldogság, az élet örömei. Amit lehet érez, ha társaságban van, ha van ott vele valaki, ha épp zajlanak az események. De mikor este lesz és egyedül marad, a négy fal között, hatalmas űr tör rá és nem találja arra a kérdésre a választ: hogy ki vagyok? Tudja, de mégsem. Az érzéseit nem tudja letagadni, hogy elveszettnek érzi magát és nem találja a helyét magában, így a világban sem.
2017. aug. 3. 19:34
 6/8 anonim ***** válasza:
#4: egész életében retardált marad
2017. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
engem a fiam születése erositett meg nagyon.sokat valtoztam jo iranyba.sokkal erosebb vagyok,nem borulok ki minden hulyesegen.barmikor el tudtam sirni magam ha kaptam negativat.amiota gyerekem van mar ilyen nincs,mintha építettem volna egy vefofalat.szoval talan most találtam meg onmagam igazan.tudom kezelni az indulatsim es sokkal jobban leperegnek a napi hulyesegek es nem kattogok mindenen.mert az energiaimat a fiamnak kelk tartogatnom
2017. aug. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én fogtam egy füzetet és az egyik oszlopba leírtam, hogy mit szeretnék csinálni, mire vágyok. Az nem érdekelt, hogy csupa olyan dolog, amit senki sem támogatott. A másik oszlopban leírtam, hogy ezekért mit kell megtennem, aztán hozzákezdtem megcsinálni. Időbe tellett, de nem bántam meg.
2017. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!