Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is volt már olyan,...

Nektek is volt már olyan, hogy egy hirtelen helyzetben mást mondtatok mint amit szerettetek volna? Vagy rosszul fejeztétek ki önmagatokat?

Figyelt kérdés
annyira idegesítő xD az osztálytársammal pont amikor egy olyan témához kerültünk amiben mit mind a ketten szeretünk, véletlenül ahelyett hogy én is mennyire bírom azt, azt mondtam, hogy nem nekem nem jön be, és gyorsan témát váltottam. és így nem értem hogy miért de ez olyan szívás XDD ebből szinte lehetetlen hitelesen kimagyarázni a dolgot. nektek is volt hasonló?
2016. szept. 16. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyesmi, de engem inkább félreérteni szoktak :D de nagyon sokszor xD
2016. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Állandóan ez van, mert egyrészt gyorsabban jár az agyam, mint a szám; másrészt ritkán beszélek sokat, ilyenkor mindig belegabalyodom a mondandómba.
2016. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!