Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk milyen számotokra az...

Fiúk milyen számotokra az ideális lány?

Figyelt kérdés

Belső és külsővel eggyütt

Kort is írjatok!



2017. aug. 5. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%

Legyen nagyon jó teste és szép arca.

A belső mind1.

2017. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Okos.


20/F

2017. aug. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Első! Règen èn is igy gondolkodtam, aztàn miutàn belefutottam pàr top 10-es nőbe, ràjöttem, hogy hiàba szèp meg álom teste van, ha hülye mint a tök. 2 èrtelmes mondatot keptelen kommunikálni.
2017. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Legyen értelmes, értse a poént, fogadja el a nehéz jellememet (makacs és bonyolult ember vagyok akiből nehéz kijönni), legyen egyedi és hagyjon szabad levegőt vennem (ergo nem tart szorosan láncon) és legyen jó vitapartnerem akivel tudok jókat vitatkozni ha eltér a véleményünk. A külső meg ne legyen rajta smink és ne legyen kövér. Persze az ápolt is legyen.
2017. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem lehet leírni a vélemenyt, mert akinek a külső szamit csak, az már maga az ördög, es pontozva van le......

Igaz, higy a belső a fontos, de kinek mi, nem vagyunk egyformák....


Nyilván aki a kirakatba akar barátnőt, az nem egy banyalóval akar összejönni....


Csak ezert lepontozni, mert mas a veleménye, ez a Ti szegenységi bizonyítványotok vagy.........

2017. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%

#3

Attól hogy valaki szép, még nem biztos, hogy buta. Én anyám is nagyon szép, mégis művelt, okos.

Nekem külsőre ez tetszik : ne legyen kövér, ne kelljen zacskót húzni a fejére, ne legyen igénytelen.

Belsőre : ne legyen beképzelt, ne legyen femináci, legyen művelt, legyen csaláscentrikus, ne legyen lusta, legyen hűséges.

2017. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
* családcentrikus
2017. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
6. "A belső mind1."
2017. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Belső:

Intelligens, ne legyen mindentudó, de közösen tanulhassunk egymásról.

Érdeklődő, legyen a téma, aminek épp megszállottja vagyok a vallás, politika vagy bármely tudományág, érdekelje miket találok.

Vitaképes, képes legyen érvelni egy vitában, ne engedje, hogy az érzelmei irányítsák és veszekedésbe torkolljon a szóváltás.

Legyek én a number one. Minden téren engem helyezzen előre másokhoz képest, velem akarja először megbeszélni az élményeit, gondolatait, és velem töltse idejének nagy részét, konkrétan akaszkodjon rám, és ne hagyja, hogy azt csináljak, amit akarok, hasson rám mindig valamivel, és változtasson jobb emberré.

Szeresse a fekete humort, az undorítóan rossz szóvicceket, és viselje el a néha már betegesen fura gondolataimat, próbálja megérteni az agyam működését.

A legtöbb dologba, amibe belekezd invitáljon, ha elkezd futni, hívjon el, ha talál egy jó zenét, mutassa meg nekem, ha játszik valamivel, játszuk együtt.

Legyen érdekes, tök mindegy, hogy egy nem szokványos hobbi, vagy beteg gondolatok miatt, csak nyújtson olyat, amilyet más nem tud.


Külső:

A vékony lányokhoz vonzódom, sőt a túl véknyakhoz, nem gond ha nincs nagy melle/feneke, de ez nem követelmény, okozott már meglepetést kicsit túlsúlyos lány is.

Arányos legyen az arca, ne legyen túl nagy a homloka pl., vagy túl kicsik a szemei, túl nagy az orra. A széles száj kivétel ezalól, az kifejezetten tetszik.

A szeme/haja színe teljesen mindegy, mindegyikből láttam már gyönyörűt.

Arcon legyen bőrhibáktól mentes.

A hófehér bőr vonz a legjobban, de kissé barnultabb is lehet, csak ne szolis.

Oh és az öltözködése ne tegye hormontúltengéses fiúk szemeinek áldozatává. :)

2017. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
18/F, kor lemaradt, 9-es voltam.
2017. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!