Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, nektek milyen az ideális...

Fiúk, nektek milyen az ideális nő/lány?

Figyelt kérdés
Külsőre és belsőre is gondolok, nem muszály realisztikusnak lennie. Köszönöm a válaszokat, hosszabbak előnyben!
2016. jún. 18. 16:09
 1/10 anonim válasza:
33%

Nekem az ideális lány olyan, hogy nem az anyagi javakat nézi, tartja fontosnak ha nem a szellemi, erkölcsi értékeket. Nem hedonista, nagyszájú aki minden héten mással fekszik le és kicsapongó életet él.

Ha nem erkölcsös, szerény, komoly kapcsolatra vágyik családdal.

Aki tisztában van kötelességeivel, hogy gyermekeket kell szülnie és fel kell nevelnie őket és a hagyományos keresztény értékek szerint éli életét és soha nem csalna meg. Külsőre legyen természetes szépsége.


Természetesen én mint fiú is tisztában lennék a kötelességeimmel és soha nem csalnám meg őt és nem élnék erkölcstelen életet.

Sajnos az ilyen lány és fiú egyaránt ritka mint a fehér holló.

Teljesen háttérbe szorult a szellemi, isteni világ és az anyegelvűség uralkodik.


Próbálom a fiatalokat jobb belátásra bírni de kevés sikerrel.


21/F

2016. jún. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kedves,figyelmes és hűséges. Külsőt nehéz lenne megfogalmazni. :)
2016. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Első!


Szimpla kíváncsiság, de egy nőnek mióta kötelessége a gyermekszülés?

2016. jún. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez teljesen random nálam.

Most leírhatok ezer tulajdonságot, de az nem azt jelenti, hogy egy olyan lány, aki teljesen az ellentéte nem tudna érdekelni..


Például én szeretnék egy hűséges, nem könnyűvérű (nem jut eszembe a kifejezés, amit keresek), visszafogott életvitelű lányt, de ugyanakkor nagyon vonzó felállás az is, ha a csaj egy zűrös, drogos, laza erkölcsű szépség (mert izgalmasnak hangzik :D)!

2016. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

#1

"és a hagyományos keresztény értékek szerint éli életét"

XD

2016. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fiatal, nem borzalmasan kövér, sovány vagy csúnya, nem büdös. Kb ennyi. A 16-20 év közötti lányok közül majdnem mind ideális.
2016. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Az ideális nő nélkülem is meg tud állni a saját lábán. Ezt nem úgy értem hogy ne legyen féllábú. Azaz tényleg ne legyen féllábú csak... Legyen esze. De ha van esze akkor nem engem választ.

Ezért az okos nők helyett általában be kell érnem a felületes választással külső alapján. Legyen szőke hosszú hajú, világos szemű és szép. A vékony nőket szeretem akik teltek ahol kell. Nagyon fontos még az ápoltság, az üde lehelet. Egyáltalán nem kell hogy olyan műnő legyen akin egy hónapig elél a fodrász a kozmetikus a műkörmös és a szolárium szalon.

2016. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szóval nem a legjobb szó az elvárás, de fontos, hogy a szellemi partnerem is legyen a nő. Elfogadjon engem, én is őt, mindent meg lehessen vele beszélni a leghülyébb vicceken át az élet értelmét firtató kérdésekig. Tudjon viselkedni, alkalmazkodni, jó, ha önzetlen, gondoskodó természet, érzelmes, de nem érzelgős. Nem megy a tömeg után, hanem van saját gondolatvilága, saját ízlése és nem fél általa élni. Játékos, nyitott, beszédes, de nem fecsegő, érti a humoromat és én is az övét, értjük egymást egy nézésből is, nem kell mindent a szájába rágni és fordítva. Kerüli a sértődékenységet, a megoldások és szükség esetén kompromisszumok híve. Igazán gyermeki, romlatlan a lelkivilága, nem fertőzi meg a 21. századi barbár társadalom. Kíváncsi természet, perverz és tabumentes a szexben, kezdeményezni is tud (szexben is), nem várja el, hogy mindig körülötte forogjak, és csak én kezdeményezzek mindig mindenben. Ötletgazdag, idealista kicsit és van benne erő, hogy véghezvigye, amit megálmodik, de nem erőszakosan, hanem engem is beavatva, ha szükséges. A legfontosabb, hogy ha vitázunk is, akkor se vágjon a fejemhez régebbi dolgokat és ne érzelemből vitázzon, hanem próbáljon meg érvelni és higgadt maradni. Fontos, hogy izzon közöttünk a levegő, vibrálás legyen. Ha elmegyünk egymás mellett, ne essen neki rosszul, ha megérintem, megsimogatom.

Küllemre csak annyi, hogy formás, nőies legyen, arányos, kerek, feszes popsival és pici vagy közepes alma cicikkel, egyenes lábakkal, szép kéz- és lábfejjel. Haja, szeme színe mindegy, csak fogjon meg valamiképp.

2016. jún. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Számomra az ideális lány olyan, aki érti a vicceimet, hűséges, odaadó, romantikus típus, nálam előny, ha introvertáltabb személyiségjegyekkel bír, külsőre meg csak annyi elvárásom van, hogy ne legyen szélsőségesen sovány vagy kövér.
2016. jún. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10%
Testnedvei a számba frecskandolnak
2016. jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!