Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma jottem ra, hogy valoszinule...

Ma jottem ra, hogy valoszinuleg fobia szinten felek a motorozastol. Mit tegyek? 18/F

Figyelt kérdés
Egyik regi jo baratom mar evek ota motort akart venni maganak, es mondta, hogyha vegre nala lesz (mar a vasarlas folyamatban van) akkor majd ha kell, furikaz a varosban. En eleinte még csak siman mondtam hogy nem, mert szerintem veszelyes. Ma viszont mikor egyik ismerosomet a motorjaig kisertem, raneztem a motorra (egy kis 50 kobcentis, szoval nem is az a nagy allat), es elkepzeltem ahogy vezetem. Hirtelen eleg furan ereztem magam, es azota is ha belegondolok, gyomoridegem lesz. Egyertelmuen felek a motorozastol, de nem szeretnek. Mit lehet ellene tenni?
2017. aug. 6. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne ülj motorra...nem egy olyan dolog ami nélkül nem lehet leélni egy életet tartalmasan.
2017. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!