Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolabol ( valoszinuleg...

Az iskolabol ( valoszinuleg az osztalybol) valaki kivette a penztarcambol tobb, mint 20000ft ot Tobbi lent (? )

Figyelt kérdés
Nagyon ideges vagyok, fontos volt az a penz. Aztan a penztarcat a foldre dobta. Irataim bennevoltak.nyilvan nemfogja beismerni, de a kerdesem az lenne,h ilyenkor kell szolni a rendorsegen? Vagy nemlehet vele mitcsinalni? Ketsegne estem, mostanaba miert szivat az elet?

2017. máj. 2. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen szólj.
2017. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez lopás. Az osztályfőnöknek is szólni kell, meg a szüleidnek.
2017. máj. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb lett volna ha akkor szólsz. Nálunk volt már ilyen és behívták a biztonságit aki átkutatta a táskákat. Beleegyezett mindenki mert elég félelmetes ember volt. Szólj az ofődnek, anyukádnak meg a rendőrségnek is.
2017. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 20.000 ezer rohadt sok pénz!

Várjál, ha jól értem, te láttad, hogy ki vette ki a pénzt? Ha igen, ott kellett volna megakadályoznod ebben.

Szülőknek, és a tolvaj szüleinek, ofőnek mindenképpen szólj.

2017. máj. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nincs ott valahol kamera a suliban ?(tudom furcsa kérdése,de nálunk is van,szóval hátha)

Szólj az osztályfőnöknek+szüleidnek,bár nem sok mindent tehetnek az ügyben.

Esetleg kérdezz körbe,hogy nem-e láttak valakit arrafelé.


Őszintén,nem sok mindent tudsz tenni.Esetleg a táskákat nézhetted volna át(osztályfőnök engedélyével),de gondolom már mindegy.


Legközelebb jegyezd fel a sorszámot,ha lesz nálad pénz,mert úgy megtalálhatod :D

2017. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

+ Ha nem hajlandó beismerni (ha láttad),akkor fenyegesd nyugodtan :D

Mondd hogy feljelented,ha nem adja vissza !

2017. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy nem irtal reszletesebbe, ideges voltam

Szoltam of nek is, nemtud mit csinalni. Nem lattam h kivette el. Lementem megkerdezni h van e utolso ora es a cuccaim fentmaradtak ugye a terembe. Ott vette el valaki

2017. máj. 2. 17:50
 8/9 A kérdező kommentje:
Nemtudom kivolt, masok az osztalybol nemlattak.
2017. máj. 2. 17:52
 9/9 anonim válasza:
100%
Feljelentheted a rendőrségen max. ennyit tehetsz még, bár kétlem, hogy visszakapnád a pénzed! Sajnos megfizetted a tanulópénzt! Ennyi pénzzel ne hagyd őrizetlen a tárcád! Vagy tartsd számlán a pénzed, a pin kódot meg a fejedben! Akkor nem történhet ilyesmi.
2017. máj. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!