Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban a csajozás eredményess...

Valóban a csajozás eredményességének titka a pénz?

Figyelt kérdés

Középkorú emberektől hallottam hogy amikor annyi idős voltam mint Te(25) ha jó autód volt mellette egy motorod, látták hogy van pénzed, szívesen ültek le egy kólára, aztán hetek kérdése volt hogy széttegye a lábát.

Hozzátették ez ma is így van, csak elszálltak az igények, amit már itthon csak a gazdag tud tartani, de nincs veszve semmi mert van olyan nő aki egy 8 éves autótól is odavan, meg sokan nem is foglalkoznak vele csak hogy jól néz ki stb.


Illetve nem feltétlen nézték akkor sem, és most sem a tanulmányokat ha volt munkád és csibészes arcod hozzá többnyire megmaradtak az ember mellett mert el lehetett menni ide-oda amikor az idő engedte.

Volt aki olyan fiúhoz ment hozzá akinek 24 évesen már háza volt, és rendezett élete, akik meg csavarogtak, érdektelenek voltak azokkal csak kavart a lány és elküldte őket.


2017. aug. 6. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Már régebben volt egy hasonló kérdés, arra is válaszoltam.


Attól függ mi a cél. Pénzzel, autóval stb kalandot nagyon könnyű találni, szomorú vagy nem tényleg elég sok esetben ha érzik, hogy van az embernek pénze.


Kinézetre alapvetően átlagos vagyok, ápoltság, igényesség megvan, de ugye alapvetően nagyon jó külső kéne ahhoz, hogy már csak az elég legyen.


Pár alkalommal volt rá példa, hogy elkértem szüleim autóját. ( Két éves 5-ös BMW ) és azzal mentem este szórakozni. Igazából direkt csináltam úgy, hogy észrevegyék. " kulccsal " ( Távirányító ) szórakoztam a kezemben beszéd közben, meg olyan helyen álltam meg ahol alapvetően láthattak kiszállni. A rekord 3 csaj volt egy éjszaka, és lényegében 5k-nál többet nem is költöttem, csak üdítő stb.


Viszont ha saját autóval megyek ( Mazda 6, 4 éves ) akkor máris teljesen más a hozzáállása a lányoknak, közel sem olyan " felszabadultak " vagy nyomulósak nem is tudom mi rá a megfelelő kifejezés.


Ha komoly kapcsolatot szeretnék, biztosan saját autóval mennék, elkerülve azt, hogy azt nézhesse bárki mi lehet a bukszámbam.



Szóval röviden, ha csak a kaland a lényeg, akkor számít a pénz, ha hosszú távra keresel akkor csak egy alapjaiban mérgezett kapcsolat lehet belőle.

2017. aug. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%

Nagyon általánosítasz.

Ha értéktelen p1csákat akarsz felszedni, a siker titka a pénz.

Ha valódi kapcsolatra vágysz, értékes nőre, a siker titka a személyiségeden múlik, mennyire vagy értelmes, szerető, figyelmes, stb.

2017. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%
De komolyan milyen ember lehet az aki a pénz mennyiségétől függően jön össze valakivel? Ilyennel ti össze akarnátok jönni? Legalább magukat szűrik ki ezek a nők...
2017. aug. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13 persze hogy nem, tudod kinek kell ilyen nő, főleg hosszútávra! Ha ilyet akarok, ott a szolgáltatószektor (rosszlányok.hu), ők legalább őszintén csak a pénzért teszik azt, amit. A pénzvadász csajok dettó ugyanilyenek, csak az árban különböznek...


A probléma az, hogy lassan már csak ilyen nők lesznek. Tehát két alternatíva marad: vagy felszedsz egy pénzvadászt, vagy maradsz egyedül.

2017. aug. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!