Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Romás lett a beszédstílusom...

Romás lett a beszédstílusom ez gáz?

Figyelt kérdés
20 éves egyetemista vagyok , nincsenek roma barátaim sajnos, de a stílusom teljesen cigányos lett , engem nem zavar sőt ! :D csak na mégis szerintetek ez baj?

2017. aug. 8. 06:30
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Hát elég gáz. Szokjál le róla.

Ez azokkal szokott előfordulni, akiknek még nincs egyéniségük, nincs ki alakult személyiségük.

2017. aug. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Hát, ha neked ez tetszik.

Legalább jobban elvegyülsz majd köztük, csak ki kell még feküdnöd a napra egy párszor, és teljesen elvegyülsz köztük.


Bár szerintem undorító az a beszédstílus. :)

Tudsz cigányul is?

2017. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem ciganyul nem tudok, pár szót csak xd
2017. aug. 8. 08:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért írok, mert kíváncsi vagyok, honnan ragadt rád, ha nincsenek roma barátaid. A pasidról/csajodról esetleg?
2017. aug. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Hat ha ilyen dik rák devla battya stilusban beszelsz akkor talan inkabb ne

Ez az o kulturajuk de maradj a magadenal!

2017. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Konkrétabban? Milyen fordulatokat, vagy általad romásnak vélt stílusjegyeket használsz?


Elég furcsa, ha amúgy nem vagy roma, talán egy cigány embernek nem is teszik, ha hallja. Másnak is fura lehet.

2017. aug. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Győziketol
2017. aug. 8. 13:30
 8/8 anonim ***** válasza:
miben nyilvánul meg a romás beszédstílus? minden mondat végére mondod, hogy dikk?
2017. aug. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!