Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mióta lettek a koncertek...

Mióta lettek a koncertek nélkülözhetetlen kellékei a telefonok?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értek az embereket, vasárnap voltam koncerten, és nem egy embert láttam, aki a koncert felét kamerázta vagy fotózta volna.

Rendben, aláírom, egy két képet én is ellőttem, videot nem csináltam, mert ha érdekel, úgyis lesz jobb minőségben...

Csak én vagyok fordítva bekötve? Mert így szerintem pont hogy nem élik át a koncert nyújtotta élményt...


2017. aug. 8. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár én se videóznék egy koncerten, inkább első sorban ugrálva énekelnék velük, de sok ember szerint ez a legjobb módja a pillanat megőrzésének. Hisz azt te csináltad, abban te voltál ott. Érted. Én is, de ettől még nem fogom ezt csinálni.
2017. aug. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a pillanat megörökítése a fontos hanem az átélése. Sokan sajnos nem így vannak ezzel...


Én is meghökkenve tapasztaltam ezt... szerintem kicsit elszomorító még az előadók szemszögéből is.

2017. aug. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemtudom miről beszélsz. Pénteken voltam Tankcsapdán, 1 telefont nem láttam. Elötte is koncertenként max 2 telefont láttam 2-3 kép elkészítéséig.

Tudod nem mindegy milyen koncert ;)

2017. aug. 9. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Jogos az észrevétel, Tcs-n az emberek legalább pogóznak helyette :D
2017. aug. 9. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Az volt is rendesen, ha lett volna elővéve telefon, nem marad egyben :D

De elötte a "kisebb" együtteseknél (Road, Depresszió) se volt nagyon telefon, pedíg ott még nyugodtak voltunk :)

Mondjuk az kicsit zavar, hogy mind3 koncert első sor volt, csak mivel nem középen voltam, ezért a hivatalos képekről lemaradtam (a másik oldal persze nem, csak a miénk)... ha ezt tudom, én is szelfizek :D

2017. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!