Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a Trónok Harcában...

Szerintetek a Trónok Harcában kinek van a legérdekesebb személyisége a tulajdonságai alapján?

Figyelt kérdés
Itt most nem a kedvenc szereplőre vagyok kíváncsi, hanem, hogy személyiségre kit tartotok a legérdekesebbnek, legösszetettebb karakternek, függetlenül attól, hogy szimpatikus e vagy sem.
2017. aug. 9. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaime Lannister. Hatalmas személyiségfejlődésen ment át a kezdetek óta, és még mindig megvan a kettősség a jellemében.
2017. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Könyvekben Daenerys.
2017. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisujj. Nagyjából ő kezdte el a bábukat tologatni, azzal hogy jól kikeverte a szart, egymás ellen fordította a Lannistereket és a Starkokat. Még ha nem is ment minden úgy, ahogy tervezte, szerintem láthatunk még tőle meglepő dolgokat. Rejtélyes, nehezen megfejthető motivációkkal és célokkal
2017. aug. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is Kisujj. A legnagyobb szarkeverő, mindig a saját malmára hajtja a vizet.
2017. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Stannis, legalábbis a könyvekben, nagyon szimpatikus karakter, igazi vezető.
2017. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Theon Greyjoy. Nagyon fura karakter, benne van az áruló féreg, az önfeláldozó hős, a zakkant dilinyós, a jó és a rossz határán táncol.
2017. aug. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én Jamie Lannistert tartom a legérdekesebbnek, de a többi válaszoló is elég összetett karaktereket írt.

A kedvenc szereplőm egyébként Bronn, aki az eleje óta hozza ezt a laza figurát, de ugyanakkor bizonyos helyzetekben komoly is tud lenni, ő is megtud lepni, például amit az előző részben csinált, az nem volt semmi. A második kedvencem Jamie egyébként, úgyhogy nagyon izgatottam várom, a 7 évad 5 részét.

2017. aug. 11. 12:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Még Sandor Clegane is érdekes személyiség, elsőre egy nyers, barbár, aki közöbös minden iránt, de a szíve mélyén jó, tudja, hogy mi ahelyes, van igazságérzete.
2017. aug. 13. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!