Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ha egy fiú mosolyog...

Lányok! Ha egy fiú mosolyog rátok az utcán vagy akárhol, azt aranyosnak találjátok vagy inkább arra gondoltok hogy "megint egy perverz állat biztos akar valamit"?

Figyelt kérdés
Persze ez kicsit túlzás, de a lényeg szerintem érthető: inkább örültök neki és esetleg viszonozzátok vagy megijedtek tőle és elfordultok?

2017. aug. 9. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Általában nem nézem az embereket. De volt már erre példa, akkor azt hittem, fordítva vettem fel a pólóm. Nem tartom perverznek.
2017. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem aranyos. Én viszonzom.:)
2017. aug. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
jahh csoda az, ha általában rám néznek a hímegyedek, de akkor is csak azt hiszem, azért néznek, mert csúnyának tartanak na mindegy. szóval örülnék én, ha még mosolyognának is
2017. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mit árul el a tekintete a mosolygás közben...
2017. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Haver, ilyen kérdésre ne nőktől várj választ, mert úgyse fogsz vele semmit sem érni.



Majd én elmondom, hogy mi erre a valósághoz illeszkedő válasz:


Ha egy helyes, izmos, vonzó, vagány fiú mosolyog rájuk, akkor az tetszik nekik, és jól fogják fogadni.


Ha meg egy átlagos, akit nem találnak vonzónak, akkor meg udvariatlannak tartják, nyomulásnak, felháborodnak rajta, és kikérik maguknak.

2017. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Ritkán nézem az embereket az utcán, de ha valaki megereszt egy mosolyt, semmibe nem kerül visszamosolyogni rá.

Mondjuk attól is függ, épp milyen passzban vagyok, de egy mosolyért nem könyvelek el senkit perverz állatnak :D

2017. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na, legalább őszinte válaszokat kapok :)

Azt én is észrevettem hogy a nők alapból félősebbek így nem is nagyon keresik a szemkontaktust, max napszemüvegen keresztül mernek ránézni egy férfira (ahogy én látom).

Amúgy sajnos van benne igazság amit a srác mond...

2017. aug. 10. 22:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is a tekintetétől függ. Általában nem jön be.
2017. aug. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az előbb rám mosolygott egy lány. Képtelen voltan visszamosolyogni rá.

Ez nagyon gáz?

2017. aug. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nyugi kedves utolsó, én számtalanszor jártam már így...bár többnyire csak nem volt időm felfogni annyira meglepődtem rajta :D
2017. aug. 14. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!