Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttként hallgatnátok még...

Felnőttként hallgatnátok még a szülőre ilyen esetben, vagy meg kell tanulni önállóan dönteni?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék hogy ha motort vennék, már ott tartunk hogy felajánlották azt a 2,5 milliót ami a gép ára hogy pótoljam a megtakarításomba, döntsek egy komolyabb autó mellett 4-5 millióig váltsam le a mostani régit, bevallották hogy nyugodtabbak lennének mondjuk csak anyu a göngyölítette fel ezt a dolgot mert Ő sosem tudta elfogadni hogy vége van már annak az időnek amikor 15 évesen bekente a hátam strandon stb

Ha rájuk hallgatnék azzal maga mellett tudna engem kvázi egy laza zsarolásnak engedtem, az autó ellenére is, viszont az álmom hogy normális erős nagy motorom legyen az elúszik.

Gondolom sokakat elgondolkodtatna az hogy még a szülő ajánl fel pénzt az elbizonytalanításra, viszont én kész vagyok pár hétig marakodni velük, de legalább teljesebb az életem.


2017. aug. 10. 13:10
 1/5 Captain Logic ***** válasza:
Ha ennyire kell, akkor vegyél motort. Én biztos nem vennék, de kinek mi.
2017. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 piriiiii ***** válasza:

Mit jelent a felnőtt ebben az esetben? Hány éves vagy?

Ne marakodj a szüleiddel, ha Te eldöntötted, akkor úgyis megveszed, aztán beletörődnek, de inkább engedd el a füled mellett, amit mondanak és ne szólj vissza, ne marakodj.

Egyébként teljesen jogos anyukád aggodalma, sajnos a motorozás veszélyes, sokan meghalnak így, nekem is volt ilyen ismerősöm, és most mindegy, hogy saját vagy más hibájából, veszélyes, ez tény.

Lehet, hogy nem tudja elfogadni a tényt, hogy "felnőtt" vagy, az én anyám is ilyen, de akkor is a gyereke maradsz és aggódik. Mint írtam, jogosan.

Ettől függetlenül, ha valóban felnőttél már, akkor úgysem tehet semmit, minden lépésed a Te válladat nyomja majd.

2017. aug. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok, Ők is mondták ezeket hogy mekkora a halálozási arány de mivel nem voltam ott így nem tudni az okot.

Apám úgy van vele hogy próbáljam ki, ha elesek akkor úgyis elgondolkodok azon hogy folytassam-e és lehet utána már koporsó lesz belőle.

2017. aug. 10. 13:28
 4/5 piriiiii ***** válasza:
Ha saját pénzedből meg tudod venni, akkor vedd meg. De tényleg veszélyes, nem vicc. A legtöbb baleset motorosokkal van. Persze alapvető probléma a közlekedésben, hogy az emberek nem figyelnek oda a többi emberre.
2017. aug. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ültél már motoron? Ha nem akkor a kocsit vedd aztán kezdj spórolni a motorra, közben vegyél egy kisebb motort és fokozatosan válts nagyobbra. Ha tapasztalatlan vagy és egyből nagymotort veszel akkor az neked instant halál. Nem olyan könnyü kezelni egy száguldó koporsót.. mondom ezt úgy, hogy én is motorozom. Milyen gépet vennél?
2017. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!