Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én gondolom azt, hogy az...

Csak én gondolom azt, hogy az emberek túlnyomó többsége felnőttként is éretlen és gyerekesként viselkedik?

Figyelt kérdés
Facebook-n szinte mindig valami felvágós/jampiskodó posztot látok az ismerőseimtől és az általuk lájkolt emberektől. Kiposztolja, ahogy vesz egy új kocsit vagy pózol a BMW-je előtt. Komolyan, az ilyen képek mindig azokra a régi óvodás társaimra emlékeztetnek, akik behozták a legújabb játékukat és a többiek előtt dicsekedtek egész nap. Már akkor is lesz**tam, de úgy látszik ez megy nagyban is. És nem, nem vagyok irigy, csak olyan szánalmasnak tartom, hogy muszáj a véleményeiteket kikérnem. Vagy azt is említhetném, amikor 30 éves családapák lájkolgatnak tizenéves csücsörítő, szelfizgető tini lányokat. Nekem a pofám leszakadna, ha ezt tenném, miközben családom van. De azzal is szembesültem már, hogy a szexuális szokásaikat vitatták meg. Jó, tudom, az a megoldás, hogy leállítom a követéseiket, de ezek a viselkedés jegyek nagyon sok embernél napi szinten megjelennek, saját magam tapasztalom és rosszul vagyok az ilyen embereknek már a látványától is. Miért kell minden embernek kis túlzással azt is megosztania, hogy milyen volt az aznapi ebéd. Miért van ennyi feltűnési viszketegségben szenvedő ember? A normális válaszokért előre is köszi.

2016. dec. 29. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Túl jó dolga van sok embernek... Semmit nem kell otthon csinálniuk, ezért az ő értelmi szintjüknek megfelelő tevékenységet végeznek (az általad említett dolgokat).
2016. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj aki teheti az mindig is megmutatta hogy mije van, vagy neked nem számít felnőtt embernek Eminem, 50 cent, Gucci Mane ők miért számítanak gyerekesnek?

A 30 éves embereknek meg újdonság az amit manapság csinálnak a kamaszok, és azt gondolják még egy dugásig meg lehet némelyiket fogni.


Ez nem csak ebben az országban megy így, viszont itthon kicsiben csinálják, ha elbarangolsz a neten Amerikából olyan üzeneteket lehet olvasni hogy Twitteren megfenyegette mert beszélgetett a nőjével, azután pár utca sarokra meg agyon lőtte a féltékeny fél.


Ezek a szokások mind átvett dolgok már külföldről, ahogy elindult a Twitter, Face, úgy kezdtek kialakulni az ezen felnövő generációk, akik már szaráshoz is viszik magukkal a telefont.

24F

2016. dec. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Nem csak te.

Vannak, akik például azzal vannak elfoglalva, hogy mások miket posztolnak Facebookon. Képesek még kérdést is kiírni erről Gyakorikérdéseken.

Tök gyerekes, nem?

2016. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezt hívják birkaeffektusnak. Én is szánalmasnak tartom, de ha nem lenne ennyi hülye, nem lenne f4szb00k. Hiába vannak hasznos funkciói, ezekre az elmeroggyantakra épül az egész rendszer. Gondolj bele, önként megosztanak magukról mindent, már ösztönözni sem kell rá őket, mert ez a trendi, ezzel kell haladni.

Én azt sajnálom, hogy rengeteg normális ember is átveszi egy idő múlva a gyökérségeket, mert nem akarnak kiközösítettek lenni. Azt meg nem veszik észre, hogy pont ezzel zárják el magukat a való világtól.

És igen, ahogy írtad, késztetést éreznek arra, hogy feltöltsenek mindent. Személy szerint engem ez a szelfiőrület idegesít a legjobban, mikor az idióták gondolnak egyet, beállnak tükör elé, vagy lefekszenek az ágyra, vagy csak simán megállnak az utcán azt nekiállnak magukat fényképezni. Nagyon gáz, főleg, mikor elmész mellettük és látod, hogy milyen fejeket vágnak a kamerába. Két véglete van ennek is: vagy kóros önbizalomhiányban szenved az alany és állandó visszacsatolást vár a "külvilágtól", hogy "Ezaz, nyomjad, csak így tovább!", vagy nagyon is elhiszi magáról, hogy mekkora király. Egyeseknél azt hiszem ezt lehetne nyugodtan betegségnek is nevezni.

Mindenesetre annak örülök, hogy olvashatok még ilyen kérdéseket ilyen leírással. Ez adja a reményt, hogy léteznek még normálisan gondolkodó emberek is.

2016. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a sok emberkét, aki úgy odavan ezért a trágya oldalért.


Világéletemben visszahúzódóbb típus voltam. Tulajdonképpen aszociális.

Ez most sincs másként.


Jó, ha hetente egyszer szeretnék valakivel egy-két óráig kellemesen elbeszélgetni, vagy önfeledten hülyéskedni.


Korábban nem jelentett gondot olyasvalakit találni, akivel hülyéskedhettem, vagy beszélgethettem.

(Könnyed beszélgetésre kell gondolni, a mindennapjainkról, tapasztalatainkról, élményeinkről, terveinkről.)


Most már az idősebbek (40+) közül is sokan elkezdték sajnos, és rákaptak...

És úgy veszem észre, hogy mintha ők is kezdenének elfelszínesedni.


Örülök, hogy ha egy hónapban egyszer tudok valakivel társalogni. Ezért teljesen magányos, és besavanyodott vagyok.

Ennyi még nekem is kevés.



Amúgy én is próbáltam.

Engem csak idegesítettek a megosztott hülyeségek, és az idétlen fényképek...

Ma már csak az egyetemi tanulmányaim miatt vagyok fenn.


Ha tehetném, törölném magam.


Remélem, hogy nem velem van a baj.


És ez csak egy vélemény volt. Az én véleményem.

2016. dec. 30. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond azzal ha gyerekes az ember, én például sokkal jobban utálom, hogy a társadalom ránk kényszeríti a "felnőttséget" mint elvárást.


Amúgy meg az emberek többsége egyszerű mint a faék. Szereti mutogatni amije van, a másik fele meg szeret rájuk irigykedni.

2016. dec. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!