Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik olyan, hogy valaki...

Létezik olyan, hogy valaki félig/részben érzelemmentes?

Figyelt kérdés

Létezik olyan mentális betegség vagy elme zavar, vagy károsodás amitől valaki egy bizonyos szinten érzelemmentes lesz? Mert azt tudom, hogy van aki képtelen bármit is érzeni. De vajon lehet olyan aki csak érzelmileg "tompa"

(olvastam a Yandere lányokról és ez alapján jutott eszembe valami hasonló dolog)



2017. aug. 11. 04:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Szinte csak ilyen embereket ismerek.
2017. aug. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat szerintem...
2017. aug. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
A zombi, fészbuk- és insta függő, pózer tükörhobbitok.
2017. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A pszichopátia egyik fokozata/fajtája is okozhat ilyet, a szociopátia pedig nagyon hasonló ehhez. Btw a Yandere lányok nem pont hogy túlfűtöttek érzelmileg, és azt nem tudják kontrollálni?
2017. aug. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
32%
Nézz a politikusokra, hát emberek azok, akik ilyeneket tesznek a néppel...
2017. aug. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Én is ilyen vagyok, tompa.

Az egyetlen érzelem(ek), amik teljesen át tudok élni a szerelem és a rajongás.

Minden más érzésem kezdve testi-lelki fájdalomtól, a szereteten, félelmen át a boldogságig(mondjuk ez néha intenzív, de közel sem annyira, mint mondjuk a családtagjaimé) egy enyhe kis áramlat az érzelmek nagy óceánjában.

2017. aug. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Sok mentális betegség és elmezavar okoz érzelmi tompaságot.
2017. aug. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Jelen.

Hogy most ez mitől van nálam, azt nem tudom. Engem a halálhírek sem ráznak meg. (Akár közeli akár távoli)

Valahogy úgy vagyok vele, hogy a halál az élet természetes része. Nem síratok meg senkit és nem leszek depis. Cserébe én is elvárom, hogy ha én egyszer megpusztulok, engem se sirasson senki.

De nem csak a halállak vagyok így. Kb mindennel. Éhségen kívül nem nagyon szoktam semmi mást érezni, de viccen kívül. Enyhén, de nagyon enyhén szoktam némi kötöttsrget, vagy ha úgy tetszik szeretetet érezni, de ez inkább afféle tisztelet, mint sem szeretet.

21/f

2017. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Pszichopatáknak hívják őket.
2017. aug. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%
#9 nem hiszem hogy igazad van. Én nem tartom magam annak. Mások szerint (is) inkább csendes, visszahúzódó, őszinte, segítőkész vagyok. Nem hiszem hogy ezek a jellemzők pszichora utalnak.
2017. aug. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!