Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért "gáz" férfiként szeretni...

Miért "gáz" férfiként szeretni a macskákat?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az állatokat, különösen a macskákat. Néhány haverom szerint ez "nem normális". azon rökönyödtek meg hogy nálam benn él a házban 2 macska, van hogy felülnek az asztalra, vagy épp mellettem alszanak, stb. Szeretek beszélni róluk, és ha van valami kis spórolt pénzem azt rájuk költöm. Néhány embernek ez miért fáj? Nem értem. 25F

2017. aug. 12. 09:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, csak sokan suttyók, vagy direkt hangulatkeltők. (am lehet ők is szeretik csak soha sem vállalnák fel nyiltan, pedig egy állat nem egyenlő a bugzisággal, hogy szégyenkezni kellene miatta)

Nekem is van macskám, ráadásul szobamacska a kutya mellett. Szeretem, nincs ezzel semmi baj.

2017. aug. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz.
2017. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a macskák szeretését sokan női tulajdonságnak tartják...
2017. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Harmadik de miért?:D Én is hallottam már hogy férfiként csak kutyát kéne tartanom? De miért? Hogy lehet állatokat emberi nemekhez kapcsolni? Egyébként van kutyám is. Akkor én most ilyenkor mi vagyok? Meleg? :D
2017. aug. 12. 09:56
 5/13 A kérdező kommentje:
Én nem bánom ha az állatorvos él belőlem :) Életeket ment, és erre szívesebben költöm a pénzem, mint mondjuk piára vagy cigire vagy egyéb hülyeségekre.
2017. aug. 12. 10:36
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem gáz!! :)
2017. aug. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Gondolj bele, hogy a 30-as évek magy gengszterei is mácskákat simogattak.
2017. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor te macskás bácsi vagy 😂

De amúgy szard le azt aki azt mondja hogy furcsa vagy valami, mert teljesen normális.

2017. aug. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%

Barátom kezdeményezte, hogy legyen macskánk. Magas, szőrös, szakállas zord arcú férfi. Sajnos az átlag mácsó sztereotípián nevelkedett primitívebb emberek gondolják ezt, hogy ez meg ez nem férfias.


Pofikukira ne hallgass, már máshol is ontotta az elmebeteg, zavarodott hülyeségét.

2017. aug. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz.

Én 21 éves lány vagyok, és össze se jönnék olyan pasival, aki nem szereti az állatokat.

Barátok terén szintén valamilyen szinten kitétel, nem kell hogy mániákus legyen, de szeresse őket.

Én örülök, hogy vannak olyan emberek mint te(nemtől független)

2017. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!