Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor és mért sírtál utoljára?

Mikor és mért sírtál utoljára?

Figyelt kérdés

2017. aug. 13. 20:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Másfél hónappal ezelőtt volt kb. Egy esemény, amire nem hívtak meg tudatosította bennem mekkora egy lúzer is vagyok, aki olyan ember után epekedik, akit hidegen hagy. Ez a gondolat elindított bennem egy önostorozási folyamatot, aminek a végén odáig jutottam, hogy egy szánalmas senki vagyok, akinek se normális párkapcsolata, se pénze, se rendes munkája, se semmilye nincs. Összeomolva bőgve ültem az asztalnál és sirattam még a jövőmet is. Aztán, ahogy kisírtam magam majd este aludtam reggel azért átértékeltem egy kicsit a dolgot. Természetesen nem ilyen gáz a helyzet. Sokkal feketébbnek láttam a dolgokat, mint amilyenek.
2017. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%

Szomorúságtól kb. Fél éve. Volt egy lány, aki fontos volt nekem, de mentális beteg volt, és sok olyan dolgot csinált ami miatt meg kellett vele szakítanom a kapcsolatot. A többi sírásomnál full részeg voltam, volt amikor egész estéig tartott, de akkor már azért is sírtam mert egy cuki képet láttam egy kisfiúról.


Örömtől, pozitív érzelmektől kb. minden másnap sírok.

2017. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Lassan két éve egy lány miatt, akkor engedtem el magamban. 23/f
2017. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Délután, mert elöntött a boldogság, ahogy a kisbabám rúgdosott és most először érezte a férjem is. :)
2017. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Fél hónapja, amikor a Death Parade című animének néztem az utolsó részét. Ha valami "értelmes" okot keresek, akkor pedig két éve, amikor nagymamám meghalt.


23/F

2017. aug. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Áprilisban. Akkor vettem hírét annak, hogy elhunyt az általános iskolai volt Osztályfőnököm.
2017. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

sok sok éve, szerencsére nem ér sok negatív dolog.


17f

2017. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

minden nap sirok, mikor miert jon ram a sirogorcs.

19/L

2017. aug. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%

Örömből sírni: ma reggel az étkezőasztalnál, annyira nevettem, hogy kicsordultak a könnyek.

Szomorúságból: kb 3 napja, érzelmesebb hangulatban voltam, épp akkor történt valami rossz dolog, (el kellett búcsúznom valakitől, akit rövid idő alatt nagyon megszerettem), utána zenét hallgattam, és egy zenén elsírtam magam. Nem tartott sokáig a sírás, de nagyon szép és varázslatos volt valahogy.

2017. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
Talán egy fél éve. Annyira emlékszem, hogy vizsgaidőszak volt, eléggé frusztrált lehettem, és más dolgok sem jöttek össze, kicsit megborultam. De sajnos olyan igazi, kitörő zokogás nem jött össze, csak enyhe könnyhullás, meg szipogás.
2017. aug. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!