Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Orvosnak lenni tetkóval a mai...

Orvosnak lenni tetkóval a mai világban már elfogadott?

Figyelt kérdés
A bal csuklómon lesz egy tetoválás, ami elég kicsi lesz, így az órám szíjja pont el figja takarni. Mellesleg egy EKG jel. Mivel azt senki nem látja, csak mikor bemosakszom és a műtőben vagyok, nagy baj lenne vagy épp kizáró ok?

2017. aug. 14. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ember, lassan orvos sincs ebben az országban, szerinted ki nem szarja le hány tetkód van, ha bemész dolgozni?
2017. aug. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Úgy két éve, hajnalban volt kis problémám és vittek ügyeletre. Egy lélek nem volt a környéken, akin ne lett volna tetkó. A doki, olyan 30 körüli és mind két karja végig varrva:)
2017. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Az biztos, hogy nem orvos, hanem hentes jutna eszembe róla...a marhákat szokták megjelölni mindenféle "gazdajellel"...
2017. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Egy páran elfogadják. De vannak olyan begyepesedett emberek akik a külső alapján ítélkeznek sajnos...
2017. aug. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#3 ha így folytatódik az egészségügy leamortizálása az országban, 10 év múlva annak fogsz örülni, ha egy valódi hentes ellát, mert ő legalább tudja hol kell vágni a marhákat ;)
2017. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Manapság minden második emberen van tetoválás, nincs ebben semmi extra.
2017. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a lelkesítő válaszokat! Sokat jelentettek! Csak látjátok, azért nem voltam biztos a dolgomban, mert nagy a maradiság, és nem akarom, hogy ez miatt legyek elítélve :/
2017. aug. 15. 14:08
 8/10 anonim válasza:

Szerintem teljesen normális, kivéve ha gyerekorvos vagy. Nem mondom, hogy akkor nem lenne normális, csak nem mutatná a legjobb példát a kicsitk felé.

De például sokszor megnyugtató, ha fiatalosabb az orvosod.

2017. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jaj a végét nem olvastam el, bocsi. Műtősként semmi baj nincs vele ;)
2017. aug. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Válltozó . Nekem elég sok tetkom van az elöző munka helyemen pont ez volt a probléma pedig teljesen más munka körben voltam mint most . Jelenleg egy autó alkatrész üzletben vagyok elado ítt semmi probléma nem volt miatta pedig sok emberrel találkozok a munka miatt . Minden tetkomat profi csinálta/csinálja mind nagyon ki dolgozott . A mostani munkahelyemen a főnök nem szereti a tektot se azt aki tetkot visel , de nekem mindig mondja hogy ez szép tetoválás . Arra figyelj hogy egy tetko után jönni fog a többi .

Nekem egy iránytűvel kezdődött a nyakamon 2 éve aztán azóta 5 tetoválást csináltattam már mind feltünő , jelentősége van és kidolgozott profi munkák . Most lett kész nem rég a nyakamon egy másikt tetko a MY life , My stlye felirat van szépen ki dolgozva pont amiatt mert sokan be szolnak a tetkok miatt azaz egy célzás is egyben és egyéb jelentéwe is van

2017. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!