Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Engem miért bánt mindenki...

Engem miért bánt mindenki olyanokért amikért másokat meg szoktak dícsérni, vagy legalább elnézik nekik?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, igen, lehet azt mondani hogy azért érzem így mert serdülő vagyok BLA BLA BLA de valójában ígyvan! Másokhoz is szoktak rossz szót szólni, de nem úgy hogy mindig és mindenki. Ahányszor összeakadok (találkozok) emberekkel (pszichológus, orvos, eladó, ápolónő) és még sokszor önmagam sem nagyon adom, belémkötnek. Vagy hogy egy példát mondjak:

- Egy lány elkezd alázni interneten, én védem magam és erre a lányt elkezdik VÉDENI, engem meg támadni.

- Ha ,,alázok''(= elmondom a vélenényem kultúráltan tehát nem belekötés) akkor mindenki elkezd bántani, ócsárolgatni.


Ez nagyon sokszor előfordult, engem megfigyeltem, mindenért, és olyanokért amikért másokat mindig megdícsérnek.


Vagy egy másik példa:

Az anorexiásokkat nem dícsérik, de azért úgy általában véve megértőek velük. Én meg amikor 2 napig nem ettem a súlyom miatt, már úgy beszéltek velem, hogy hülye vagy, aki hülye az haljon meg, ilyesmik.


Ez egy másik fejezet: ha pedig elkezdek a saját beszédstílusomban beszélni, nem ebben az ,,idegenkennel beszélek'' hangnemet folytatom vagy el sem kezdem, hanem önmagam kezdem adni, hogy nyugodtabb leszek, lazább (picivel) akkor meg mások lesznek olyan idegenkedők, olyan kedvtelenek velem, és sokszor ennek is ócsárlás lesz a vége (ami azt jelenti hogy mondanak egy bunkó mondatot, megsértenek)


Ez miért van?



2017. aug. 14. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Serdülő süldő vagy és BLA BLA BLA
2017. aug. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kicsit nyers talán a saját stílusod, ezt te nem érzékeled jól, mert megszoktad.
2017. aug. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!