Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meg lehet dicsérni egy főnöknő...

Meg lehet dicsérni egy főnöknő nadrágját?

Figyelt kérdés
Én hapsi vagyok, a főnök nő és idősebb. Sokan mondták már, hogy nem jegyzem meg az ellenkező nem felé pl.: ha új frizkója van valakinek, vagy csinosan van felöltözve. A főnöknőmnek van egy fehér nadrágja, ami jól áll rajta. Kipróbálás szintjén megdicsérhetem ezt? Nem tűnhet pitizésnek?

2016. júl. 1. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szerencsés. Nőként én arra gondolnék, hogy jó benne a seggem és ezért dicséri meg a pasi a sima fehér nadrágomat.
2016. júl. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez úgy spontán, lazán jöjjön, akkor talán, de ha rákészülsz, szerintem hülyén fogja kivenni magát. Attól is függ, milyen a kapcsolatotok és mennyire vevő az ilyenekre. Te ismered őt, gondold el a szitut az ő szemszögéből.
2016. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak ha jóban vagytok és megengedheted magadnak, hogy szexuális közeledést mutass felé és nyitott erre. 100% hogy arra fog gondolni milyen jó a segge benne.
2016. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Inkább egy új hajviseletet, ékszert, cipőt, stb.

Nadrágnál, kivágott blúznál, ilyesminél, akár félre is érthet. Vevő rá, közevetlenebb egy idő után, akkor már akár a nadrágot is lehet.

2016. júl. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem a lába tetszik, ha papucsban van és mezítláb, így a hátsó kilőve. Ilyen szemszögből nézve is ciki?
2016. júl. 1. 22:40
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Lehet én másképp gondolkodó vagyok férfiként.

Nem szerencsés?

Mi abban a rossz, ha áttételesen megdícsérem valaki fenekét.

Már ha a nadrág dícsérete helyett a feneked emlegeted.

Ez inkább bók.

Az ilyen megjegyzést a nők nagyon jól tudják kezelni, megválaszolni.

Egy foghegyrők odavetett "kösz"ből tudom, hogy nem vette jó néven, több ilyen észrevételt nem fogok tenni.

Ha ugyanezt mosolyogva mondja, akkor máskor, mást is dícsérni fogok esetleg.

Szituja válogatja...

2016. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tehát te férfiként eldöntöd, hogy egy nőnek ez milyen érzés. Wow.


Ne dicsérd meg. Ha nem vagy meleg, mindenkinek egyértelmű, hogy a fenekére célzol, még akkor is, ha nem.


Miért pont a főnöknővel akarod kezdeni az ellenkező nem dicsérgetését?

2016. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, belátom, hogy nem lenne jó megoldás:(.
2016. júl. 2. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!