Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindenki kigyúrt srácra...

Miért mindenki kigyúrt srácra hajt?

Figyelt kérdés

Kigyúrt legyen, ne vézna, vagy macis, a lába csupasz legyen, +stb.

Szerintem, ha valakit szeretünk, tök mindegy. :D

14/L



2017. aug. 15. 19:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Mert általánosítasz. Én kifejezetten utálom a kigyúrt férfiakat, azért tőlem vékonyabb se legyen és a lába meg ne legyen csupasz. Akinek csupasz a lába, az a punciját is borotválja.
2017. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, mint te. :)
2017. aug. 15. 20:05
 3/24 A kérdező kommentje:
(A tisztelet a kivételnek lemaradt a végeről, bocsánat :D)
2017. aug. 15. 20:06
 4/24 anonim ***** válasza:
24%
Itt társadalmi probléma van . Mindeki azt követi amit lát . Hát én srácként nem. És nem vagyok kigyurva . Mackós alacsony vagyok.
2017. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
28%
" Én kifejezetten utálom a kigyúrt férfiakat" Megkérdezhetem miért? Én is kondizok, bár nem vagyok az a nagy állat, szóval nem tudom beletartozok ebbe a kategóriába, de kérdezem, mi a baj velük/(esetleg velem) pedig sokat nem ismersz.
2017. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
57%
Ha körbenézek, akkor nem igazán az jellemző, hogy a lányoknak kigyúrt lenne a barátjuk, sőt.
2017. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

"Álompasi", tudod :D

Mindenkinek megvan az a típus, ami tetszik.

2017. aug. 15. 20:14
 8/24 anonim ***** válasza:
58%
Miért vagytok erre a kondizásra így rápörögve? Ha megnézitek így is a legtöb srác nem kondizok, akik pedig kondiznak azoknak elenyésző része van kigyúrva. Én is kondizok és nem értem ezt a nagy közutálatot. És mi az, az elsőtől is, hogy ő utálja azt aki izmos. Ennyire felszínes nem lehetsz, hogy csak ez miatt utálsz valakit.
2017. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ezt elintéztem, veszekedés lesz a kérdésemből.

Mindenki szeressen mindenkit! :)

2017. aug. 15. 20:18
 10/24 anonim ***** válasza:
57%

"Szerintem, ha valakit szeretünk, tök mindegy. :D "

Mi köze a szeretetnek a kinézetnek? Ha valakire ránézel nem belsejét látod, hanem a külsejét..

2017. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!