Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem túl kommunikatív emberként...

Nem túl kommunikatív emberként idegenvezető tanfolyam?

Figyelt kérdés

Mivel nem vettek fel sehova, és találtam egy ilyen okj képzést, gondoltam, miért ne? A nyelvtanulás is érdekel, meg a kultúra, történelem, stb. Az egyetlen bajom a kommunikációval van, ami ugye ebben a szakmában elengedhetetlen. Nem vagyok az a nagyon kuka ember, hogy némán ülök egy helyben, de nehezen oldódok fel, és nem jön annyira zsigerből a mindenkivel vidáman eldumálgatás. Szóval ha kell, tudok mások előtt beszèlni, de meg kell magamat erőltetni, és előtte mindig izgulok. Szerintetek ez javulna, ha minél többet gyakorolnám a kommunikációt, mások (úgy értem, több ember) előtt való beszélést, vagy ilyen tulajdonságokkal csak kinszenvedès lenne? Amúgy ha ez esetleg még segít, elvileg INFJ személységtípus vagyok, bár nem akarom magam beskatulyázni, de talán így jobban ne tudtok határolni.

Előre is köszönöm az értelmes ès nem bunkó kommenteket.


2017. aug. 15. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet persze fejleszteni ezt a keszseget de nagy akaratero es kitartas kell hozza de még lehet igy se sikerul. Az aki vagy es amilyen a mar adott szemelyiseged mar nehezebben lehet rajta valtoztatni. Meglehet probalni, vesziteni nem veszitesz semmit. De az teny hogy jo kommunikacio, kozvetlen szemelyiseg szukseges ehhez a szakmahoz. Ha ugy erzed a probalkozasok utan sincs javulas akkor inkabb nezz egy hozzad jobban illo szakmat. Segitsegedre lehetnek a drama szakkorok, foglalkozasok
2017. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is INFJ vagy INFP vagyok, mikor mi jön ki. Nálam is jelen van, hogy kezdetben távolságtartóbb vagyok és nehezebben oldódok fel, de ha érzem, hogy jó közegben vagyok, akkor megindul a nyelvem és akkor puff, le kell lőni. :D Szóval szerintem a kommunikációhoz ennek a személyiségtípusos dolognak nem sok köze van, az mélyebb, belsőbb dolgoknál jön ki jobban, úgy vélem. Próbáld meg, csináld, csak hasznodra válik a kommunikáció gyakorlása. Aztán majd eldöntöd, hogy fekszik-e neked vagy sem.
2017. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlat teszi a mestert. Szerintem, ha ezt a celt tuzted ki magad ele, akkor vagj bele!
2017. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! :) Hat igen, en is igy vagyok ezzel, ha feloldodtam, mar sokat beszelek, csak a kezdet nehez. :) Szerintem belevagok, aztan lesz ami lesz.


De ha valaki tud meg tanacsot adni, johetnek nyugodtan a tovabbi valaszok!

2017. aug. 15. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Tényleg szeretnéd ezt, vagy csak ilyen nem vettek sehova és nincs jobb ötleted alapon választottad? Mert ha utóbbi akkor szerintem érdemesebb lenne inkább várnod, elmenni előbb dolgozni, és akkor lenne bőven időd jobban átgondolni, pénzt és tapsztalatot gyűjteni még kommunikációban is, vagy esetleg csinálni még egy nyelvvizsgát, vagy emelt érettségit és megpróbálni egy egyetemet. Mert ha ez az idegenvezetés annyira nem fekszik neked, akkor csak kidobott pénz és kudarc lesz, mert lehet elvégzed de ki tudja találsz e vele munkát, és ha igen menni fog e szeretni fogod e. Nem lebeszélni akarlak, de én is követtem el hasonló hibát mert kapkodtam. Egyetemre bármikor mehetsz 20 évesen és 60 évesen is, tanfolyamra ugyanígy, szóval van időd átgondolni.
2017. aug. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!