Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt valakinek hogy segített...

Volt valakinek hogy segített ilyen önfejlesztő könyv?

Figyelt kérdés
Van egy rakat ilyen könyv piacon, manapság amikkel tele van a polcok, azok a nagy emberek által irt siker, pozitív életszemlélet stb.., itt most nem feltétlen a pozitívitás elméletére gondolok, hanem belső emberi tulajdonságok pl stressz kezelés vagy őnbizalom növelése, elengedés, vagy bármi ilyen témájú amibe leírják a technikát, hogyan lehet be építeni, és általa új nézpont alakul ki dolgokról, van aki így építette fel magát ezek segítségével, és ténylegesen végig követte beépítete az életébe és változtak tőle dolgok? Ha igen akkor milyen tulajdonság volt? És mennyire változott?
2017. aug. 16. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:

én ilyet nem olvastam, apám olvas hasonlókat osztja is nekem az észt, de nem érdekel...

ő pénzközpontú, én jól keresek, de leszarom a pénzt, nem a célom!

nekem az 5 szeretetnyelv segített, az nem önfejlesztő könyv, viszont elég sokat segített, az írónak egy másik könyve szintén sokat segített

2017. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Louise L. Hay - Az erő benned van! című könyve segített. Rengeteget fejlődtem belsőleg pozitív irányba. Sikerült felismernem a értékeimet, már nem ostorozom és nézem le önmagam. Észreveszem az élet apró örömeit, kevésbé látom negatívan a világot. Mondjuk az igazságához tartozik, hogy az utóbbi időben elhanyagoltam a gyakorlati részét, úgyhogy nem vagyok "kész". Ezt természetesen érzem is, szóval van még hová fejlődnöm.
2017. aug. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én az összes önfejlesztő könyvnél többre becsülöm a Bibliát. A titka, hogy nem emberek gondolatait közvetíti, hanem Istenét, ezért nem avul el. Az én életemben nagyon bevált. És nem csak az enyémben, hanem nagyon sok ember életén javított már.
2017. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy volt e olyan akinek segített ilyen könyv, de ha az önbizalmon javít az mindenképpen nagy segítség.
2017. aug. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok ilyen könyvet olvastam. Abban segítettek, hogy megértsem, mi miért van, és átalakítsam a gondolkodásomat.
2017. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!