Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is irritál amikor egy...

Titeket is irritál amikor egy ázsiai srác úgy viselkedik, mint egy néger?

Figyelt kérdés

Engem szó szerint a hidek kiráz, amikor olyan stílussal beszélnek, úgy öltözködnek és játszák a nagy laza gengszter csávót.

Én nem vagyok fajgyűlőlő vagy ilyesmi, félre ne értsen senki !!! De ha ilyet látok már minden bajom van.

A múltkor pont láttam a youtube-on egy videót, amiben hasonló volt a helyzet és nem bírtam tovább nézni, mert IRRITÁLT !!!



2017. aug. 16. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"De ha ilyet látok már minden bajom van. "

Wow. Jószar lehet ilyenek miatt szarul érezni magad. Szívás.

2017. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Captain Logic ***** válasza:
62%
Nálam mindennapos az idegroham a kínai négerek miatt! Olyan rossz, hogy mindenhol ott vannak!
2017. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindenki irritál, aki gengszter csávót játszik, függetlenül attól, hogy kínai, magyar, vagy tényleg néger gengszter. Épp ezért nem is nézek ilyen videókat.
2017. aug. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Csak nem a BTS No more dream vagy We are bulletproof című számára gondolsz?
2017. aug. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Oh igen, mert a világon minden fekete bőrű csak "hiperszuperniggagengszter" lehet, mi? xD


Hűha, tudod, hogy én mit láttam tegnapelőtt? Egy zsidó rockert! Nahát! Mik vannak! xDDDDD

2017. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem az irritál hogy sok külföldi elfelejti honnan jött, és itt verik magukat adják a janit a magyar lányainknak
2017. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
35%

Sose láttam kínai négert, inkább cigány négerek és cigány olaszok vannak erre.

Elküldöm őket, Te meg küldd a kínaiakat, ha zavarnak.

2017. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nem igazán az számít hogy ki honnan jött.fontos hogy ápoljuk hagyomanyainkat de ettől függetlenül mindenki úgy nézhet ki ahogy akar.mindegy honnan jott
2017. aug. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!