Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A Magyarországon élő egyetemis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Magyarországon élő egyetemista cserediáklányok mennyire vevőek a magyar férfiakkal való kapcsolatra vagy akár csak szexre?

Figyelt kérdés

Rengeteg néger vagy ázsiai cserediáklányt látok és gondolom sok fehér is van, csak ők nem olyan feltűnőek.


24/F



2016. máj. 13. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatra nem valószínű, hogy nagyon nyitottak, hiszen a legtöbbjük nem itt tölti az egész képzést, csak fél évre jött tanulni. A másik fele meg a dolognak, hogy ha nyitottak is akár kapcsolatra, akár szexre, azt inkább ismerősök ismerősei körében, egyetemi körben teszik, az megbízhatóbb. Ha kimennék külföldre, nem biztos, hogy egy vadidegen külföldi emberben nem a veszélyt és a rizikót látnám...
2016. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen egy srác összejött egy gyönyörű perzsa csajjal. Szakítottak pár hónap után, aztán a perzsa barátok összeszedték az utcáról a srácot és "elbeszélgettek" vele, hogy ugyan jobban tenné, ah komolyan venné a lányt, mert az házasságról álmodott és hasonlókról, nem ezt érdemli, ha neki adja a tisztaságát, ..., ... Persze emiatt nem lettek ismét egy pár, de a dolgok intézési módja pletykák szerint nem egyedi eset volt.
2016. máj. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1:

Én is egyetemista vagyok. És persze, a fél évet itt töltő lányokra gondoltam főleg én is. Köszi a választ!


2:

Szóval olyanok a perzsák, mint a cigányok. Ma is tanultam valamit. De semmi gond, én általában hordok magamnál gumilövedékes pisztolyt és gázsprayt is, úgyhogy ilyenektől nem félnék. De köszi!

2016. máj. 13. 11:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Félhetsz mástól is, semmivel sem tisztábbak, mint az itt tanuló néger fiúk, akik a trippertől kezdve a durvább betegségekig mindent terjesztenek, és hírből sem ismerik a gumit.

A más kultúra más erkölcsöket is hordoz, tehát nem vennék rá mérget, hogy olyan könnyen kaphatóak, mint a magyar egyetemista lányok. Aki meg mégis, az a jobb élet, és az európai férj reményében teszi szét a lábát. Mire észbe kapsz, bejelenti, hogy terhes, és legyél szíves elvenni. :D Különben jönnek a rokonok.



Te se lehetsz valami igényes, ha ilyennek kezdesz szexelni...

2016. máj. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. Szóval szerinted a világ összes nem fehér bőrű nője valamilyen nemibetegséget hordoz?

2. Nem csak négerekre és sárgákra kérdeztem rá, hanem fehér európai lányokra is, akik tőlünk nyugatabbi vagy északabbi országból jönnek. Úgy általában a külföldiekre, nem magyarokra vonatkozott a kérdés.

3. Azt hogy használok-e óvszert, én döntöm el. Ők hírből sem ismerik szerinted? És? Akkor majd általam megismerik.


"A más kultúra más erkölcsöket is hordoz, tehát nem vennék rá mérget, hogy olyan könnyen kaphatóak, mint a magyar egyetemista lányok."

Igen, ezzel tisztában vagyok.


"Mire észbe kapsz, bejelenti, hogy terhes, és legyél szíves elvenni." "Vagy jönnek a rokonyok"

Akkor nem veszem el és kész. Honnan jönnek a rokonok? Nigériából vagy Vietnamból Magyarországra? Most őszintén: Te hány olyat hallottál már, hogy egy szegényebb országból jövő nő felcsináltatta magát egy magyar férfival, aztán házasságot kényszerített rá a rokonok fenyegetése miatt? Komolyan, mondd meg erre a választ. Járnak már ide 20-25 éve legalább cserediákok (de még szerintem a rendszerváltás előtt is voltak). Oké a Pákók idejönnek és felcsinálnak egy magyar nőt, bepetéznek néha. De olyat még nem igazán hallottam, hogy az arab/latin/néger/ázsiai lányok felcsináltatnák magukat magyar férfiakkal aztán házasságra kényszerítenék őket.


"Te se lehetsz valami igényes, ha ilyennek kezdesz szexelni..."

Nem bőrszín alapján válogatok.

Szexelnék vele:

[link]

Vele:

[link]

Vele:

[link]

És vele is:

[link]

Mert szépnek tartom őket. Te nem? Oké, nem vagyunk egyformák.

2016. máj. 13. 13:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyik kolléganőm ilyen arab cserediákokkal hetyeg állandóan, mindegyik idejön 1 keresztfélévre, előadja a csajnak, hogy dúl a love, nála lakik, a csaj kocsijával hordatja magát mindenhova, nyaralni viteti magát, majd fél év múlva lelép, közölve, hogy a kapcsolat persze él, de a következő félévet már Londonban vagy Berlinben kezdi.
2016. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6:

Azért ha én mennék magyarként más országba, én is hasonlót csinálnék. Köszi a választ!

2016. máj. 13. 13:29
 8/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!:


"Szóval olyanok a perzsák, mint a cigányok."


Azért ez elégé bunkó hasonlat!

Nem mindegyik cigány és perzsa hasonló.

Sőt nem is lehet ,mivel képtelenség.

Az általánosítás sosem szerencsés.

+

Ezt úgy írom ,hogy hónapokig kihasznált egy félig azerbajdzsáni perzsa csaj. Jó segge volt ,de egy rib@@nc ,ami azt illeti.

Nem azért ,mert perzsa ,hanem azért mert hülye.


"De semmi gond, én általában hordok magamnál gumilövedékes pisztolyt és gázsprayt is, úgyhogy ilyenektől nem félnék."


De felkészült vagy.

Fila táskád nincs ,véletlenül? :DD


"Azért ha én mennék magyarként más országba, én is hasonlót csinálnék."


Akkor minek ítélkezzel mások felet ebben a kérdésben?

Nem érzed álszentségnek?


Üdv!

2016. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Semmi gond, nem vagyunk egyformák. Nekem vannak a cigókkal kapcsolatos előítéleteim (vagy inkább utóítéleteim), neked nem. Ennyi.

Világos. Én is tudom, hogy a származás vagy a rassz nem determinálja, hogy valaki jó vagy rossz ember-e. De azért vannak tendenciák, én ezt vallom. Ezzel egyetértek, hogy "nem azért csinálta, mert azeri vagy perzsa volt, hanem mert egy hülye". Ez így van szerintem is.


Csak arra írtam hogy engem egyszer már akartak kirabolni és akkor is csak az mentett meg, hogy volt nálam gázspray. Azóta elővigyázatos vagyok és engem nem lehetne csak úgy megtámadni következmények nélkül.


Miben is ítélkezem? A kérdésem arról szól, hogy a Mo-on lévő külföldi egyetemista, általában fél évig itt lévő cserediáklányok mennyire vannak benne a magyar férfiakkal való szexben vagy kapcsolatban. Erre vagyok kíváncsi.

Írtam, hogy a Pákók idejönnek és körbekefélik Magyarországot és hogy a helyükben én is ezt csinálnám ha az ő országukban mennék. Nem ítélkeztem sehol

2016. máj. 14. 22:56
 10/10 anonim ***** válasza:

a kérdést két részről közelíteném meg.


1. Vannak külföldi cserediák fiúk akik fél-egy évre érkeznek, ahogy valaki előttem részletezte, ezek a tagok előadják magukat és viszik is a csajt szobára. A csajok egy részét persze. Ez a része a csajoknak, mmint aki elmegy ilyenekkel és bedől nekik ilyen marha könnyen, szerintem egy átlagos, normális magyar fiút nem is érdekelnének hosszútávra. Ezeknek a lányoknak egy része szereti ha b**szák és mindegy ki, a másik fele meg buta, és nem tudatosul benne h olyannak adja magát aki leszarja.


2. Külföldi egy-kettő- vagy fél évre érkező lány. Ezek javának otthon van vkije, vagy a saját brancsában keresgél kalandot (többi cserediák, vagy ilyesmi). Nem tudnám megmondani, hogy őket hogyan vagy mivel lehet megmozgatnia úgy egy helyinek, hogy legyen valami.


Személyes tapasztalat: nekem volt fehér, európai cserediáklánnyal kalandom, úgy indult az egész, hogy órán kinéztem odamentem, elhívtam aznap sétálni, ő jött és végigmutogattam neki a város (bp) nevezetességeit és stbstb.. fél évig volt itt, fél évig eljárkált velem. Mért velem? nem tudom, lehet mással is ment, de eljött. Egy próbát megér mindenképpen, ha látsz számodra szimpatikus lányt, hívd el, aztán ha más nem barátok, haverok lesztek. Nem kell nyomulni.

2016. júl. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!