Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért nem értik...

Egyes emberek miért nem értik a vicceket, vagy a humort?

Figyelt kérdés
Most édesanyámra utalok, de másoknál is megfigyeltem. Mondok egy poént, és látszik rajtuk, hogy kicsit sem értik. Pedig nem buta emberek. Vagy viccelődök, és úgy néznek rám, mintha tudományos adatokat közöltem volna, és még vitatkozni is leállnak. Csak egy példa: Megy a csiga hazafelé. Erre szinte megvető nézés, hogy ez hülyeség, és én is hülye vagyok. Nekem meg megkellene magyarázni, hogy ez egy poén volt? Más is megfigyelte ezt?

2017. aug. 16. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, és utána hülyének gondolnak, és el is könyvelnek hülyének, de álatlában pont, hogy azok akik nem annyira intelligensek.
2017. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek ugyanaz a vicces. Én értettem a viccedet, de meg se rándult az arcom, mert nem vicces.


Pedig imádok viccelődni meg nevetni. De nem mindenkinek egyezik a humora.

2017. aug. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, tapasztalom, de ne felejtsd el hogy nem biztos hogy vicces vagy. Ha tul sok idiota viccet meselsz az embereknek eleguk lesz beloled es nem kivanatos azemely leszel. Ne erts felre, en pl mindig viccelodok de nem viccekkel hanem idealis dolgokkal.
2017. aug. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van, de nem csak a saját vicceimre gondoltam. Az oké, hogy nem mindenkinek ugyanaz a vicces, de sokszor van olyan, hogy pl tévében megy valami, én szakadok a röhögéstől, anyukám, vagy mások pedig csak néznek, és látszik, hogy nem is értik a poénokat, azért nem mosolyognak.
2017. aug. 17. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!