Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szoktatok ilyeneket...

Ti is szoktatok ilyeneket képzelni?

Figyelt kérdés
Elképzelem álmaim jövőjét álmaim pasijával és arról álmodozok, hogy miket csinálunk. Velem van a baj vagy más is szokott ilyet? :')

2017. aug. 19. 20:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál. Az időm 90%-a álmodozással telik, így majd szépen elrepül a való élet felettem. :D Aztán néha reálisan belegondolok, hogy nem való nekem ez az egész párkapcsolat dolog. Évekkel ezelőtt volt egy nagy csalódásom, még mindig dühös vagyok, és ez egy hatalmas gát bennem, minden emberben a rosszat látom. Pedig legbelül vágyom egy párkapcsolatra, de mégsem. :D Szóval fura dolog ez. 22N
2017. aug. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Utolsó neked csak annyit szeretnék üzenni, hogy a félelmeinket úgy tudjuk legyőzni, ha szembenézünk vele. Úgyhogy tudod mi a teendőd, lépj ki a komfortzónádból, fiatal vagy még! Váltsd meg a világot!
2017. aug. 19. 22:43
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyesmit csinálni, csak nővel. Kattant vagyok.

29F

2017. aug. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm kérdező, nagyon kedves vagy!
2017. aug. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ez tökéletes nincs vele semmi baj, csak az hogy miket képzelsz.
2017. aug. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!