Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem akadtok ki, amikor az...

Ti nem akadtok ki, amikor az emberek ok nélkül írnak itt ilyeneket nektek vagy másnak?

Figyelt kérdés
Amikor semmi rosszat nem mondasz, normális hangnemben felteszel egy normális, nem provokatív kérdést, senkit se sértegetsz, csak mondjuk véleményt kérsz, erre olyat írnak, hogy kösd fel magad, mindenkinek az lenne a legjobb . Ezek az emberek miért írnak ilyet?
2017. júl. 6. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Én még olyat nem láttam, hogy tényleg normális kérdésre ilyet írjanak, de persze nem minden kérdést nyitok meg.

Frusztrált trollok pedig előfordulnak mindenhol, nem idegesítem magam rajtuk, mert semmi értelme, de azért jelenteni szoktam az ilyen válaszokat. Elég elcseszett életük lehet, ha ilyenekkel kell kompenzálniuk.

2017. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Látom nem csak engem húzott fel stayawake aranyos válasza :)
2017. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert gyűlölnek téged, és gyűlölik az embereket. Aki nem gyűlöli a másikat, az nem bántja a másikat semmilyen formában. Inkább segíti, vigasztalja, erőt ad neki, bátorítja, és jóra biztatja. Tégy így a szeretteiddel, barátaiddal, ismerőseiddel, sőt mindenkivel. Te egy nagyszerű ember vagy, ösztönözd jóra az embereket!
2017. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is meglepődök időnként, de kiakadni nem kell. Vannak frusztrált, beteg agyú emberek (?), akik ebben élik ki magukat. Nem kell rá reagálni, még a privát üzenetre se. Ha nem táplálod a tüzet, kialszik. Célszerű a normális emberek kérdéseire, és válaszaira koncentrálni.
2017. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ma olvastam gyerekvállalásban egy régebbi kérdést ahol egy szülés utáni depressziós anyuka kért segítséget, mert állandóan sír a gyereke, nincs segítsége nem érzi magát jó anyának. Erre ilyeneket írnak neki, pedig nem tehet a betegségéről és ezzel csak azt érik el, hogy még kétségbeesettebb legyen az anyuka.
2017. júl. 6. 15:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, hát aki nincs felkészülve az anyaságra, az ne b.aszassa meg magát idejekorán...vagy legalább húzasson kotont az ,,alfahímjével"...
2017. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Köszönjük, ötvenes, kábé rólad beszélhetett a kérdező.

Akik így válaszolnak, azok végtelenül frusztráltak és/vagy egy csepp empátia nem szorult beléjük.

2017. júl. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 Hogy írhatsz ilyet? Egy anyuka egy gyerekkel! Segítségre szorul! Különben sem szabad szitkozódni!
2017. júl. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de a felelőtlen embereket nagyon nem tudom sajnálni, ahogy az alkoholistákat sem.
2017. júl. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egy dolog nem sajnálni őket, másik dolog a halálukat kívánni.
2017. júl. 6. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!