Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi Barbie baba...

Miért van ennyi Barbie baba és Ken baba hasonmás?

Figyelt kérdés

Eddig csak egy ismert Barbie baba és Ken hasonmásról tudtam (az ukrán Valeria Lukyanova és Justin Jedlica Amerikából), de már sokkal több nvan. Kb. 5-6 feltűnt még neten, most nem fogom felsorolni.

Egyik rosszabb mint a másik!!!!


Miért jó ez? Mire jó ez? Elköltenek egy valag pénzt amit hasznosabb dolgokra is fordíthatnának, eltorzult, természetellenes műanyag torz testre!!!! És egy irreaális figurára akarnak hasonlítani, aminek köze nincs a valósághoz (így természetesen nem néz ki senki).


Azt sem tudom elképzelni, ki az az orvos aki ezt bevállalja (van az a pénz?).


Mi történik emberek?? Miért szaporodtak meg ennyire? (A magukat sztárokká operálok még hagyján ezekhez képest, na de ezek.....).


Miért van egyre több??



2017. aug. 21. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez teszi őket boldoggá, vagy egyszerűen önbecsülési problémáik vannak, és ha nézted a Barbie meséket, Barbie mindent elért pusztán azért, mert szép volt. Ők is a szépségükből akarnak szeretetet és megbecsülést nyerni.
2017. aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
51%
Mert sok az idióta
2017. aug. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

mert most ez a pumped stílus a menő, semmi egyéniség, semmi ész, csak jól nézzél ki, haladj a csordával és akkor nem leszel kivetve, könnyű lesz életed és semmit nem tapasztalsz, semmit nem nemesedik a lelked.

szánalmasak...

2017. aug. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Hát én nem nevezném őket Barbie és Ken hasonmásnak ,mert semmi szép nincs bennük inkább hasonlítanak valami idegen lényre mint egy szép babára :D ...Akit eddig lattam barbie vagy ken hasonmasnak címkézve egyikről sem jutott eszembe gyerekkorom kedvenc babája :D egy torz embert lattam ennyi :D...Sok a hülye ember sajnos ez van...A Barbie mesék meg egyáltalan nem arról szóltak ,hogy a szépségével elért mindent :D Nem hinném hogy ebből ered egyszerűen más különlegességük nincs és ezzel akarjak felhívni a figyelmet magukra.
2017. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Sok embernek van hasonmása ezen nem kell csodálkozni..

Pl Martina Stoessel , Jorge Blanco, Angelina Jolie, Shakira

2017. aug. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De utolsó, akiket feloroltál mind élő emberek, nem műanyag játék babák.

És más valakire természetes módon hasonlítani, mint agyon műtettni magad valami torz lénnyé.

És ezek nem élő emberre, babára akarnak hasonlítani.

És ez végképp nem normális.

2018. márc. 3. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:
ez igaz...fuu az olyat meglátnám,sírva rohannék😨😨
2018. márc. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Metionin ***** válasza:
100%
Én csak azt nem vágom hogy miért van a barbie hasonmásoknak óriási melle. Barbie-nak nincsenek is nagy mellei.
2018. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Na ez a másik amit szintén nem értek, eddig ahány magát Barbie hasonmásnak kikiáltó plasztik műnőt láttam, szinte mindnek aránytalanul nagy melle, esetleg túl keskeny dereka, és kacsa szája volt.

Holott Barbie-nek valóban nincs nagy melle se csalán szopó szája....

2018. aug. 12. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!