Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon egy Vegán személy, egy...

Vajon egy Vegán személy, egy 50 kilométeres éröltett menet után ha csak marhasteaket, illetve sajtburgert tudna csak enni, akkor is tartózkodna a húsfogyasztástól?

Figyelt kérdés

Félreértés ne történjék. Nem azokra személyekre gondolok akik az egészségük megőrzése érdekében csak is a szigorú Vegán életmód az egyetlen járható út,mert a hús fogyasztása káros,talán betegséget okozó.

A kérdésem arra irányul hogy olyan sok embert látok akik nem is tudom....divatból(?) csinálják és akárhányszor egy fél alkalmuk van megemlíteni hogy ők így élnek, rögtön prédikációt tartanak és akik non-vegánok azok pedig csak is kizárólag állatkínzó,egészségtelen,személytelen bünözők.

Tehát vajon ha csak nem az irodában kéne ülniük vagy nem csak apuka-anyuka látná el minden finomsággal,és ki kéne kicsit mozdulni a komfortzónából,ugyanúgy tudnák tartani magukat erre az elvhez?

Nem sértésből vagy támadásból kérdezem (persze kissé idegesítő hallani mindig a vegán prdikációt),engem ez tényleg érdekel.Ha valaki Vegán és ezt olvassa, rá is kíváncsi lennék



2017. aug. 21. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2017. aug. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Hat az a gaz a divatbol csinalokkal hogy ha netan tenyleg kell majd hust enni ( ami ritka helyzet lenne) nem biztos hogy sikerulne megemeszteniuk. Pl ha mar 10 eve vegan lehet elvesztette azokat az emesztest segito bakteriumokat a belflorajabol ami a hust bontja, igy ha csak hust enne fel dobna a talpat.
2017. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Ez is egy n e dik fölösleges kérdés , ha valaki tudatosan vegán az a büdös életben nem fog húst enni ha éhen hal is ,aki meg divat vegán az erőltetett menet nélkül is vissza fog menni a húsra mert megunja a vegán hóbortot.
2017. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Mikor gyászoltam volt hogy 3-4 napig nem ettem mert nem bírtam. Nem hiszem hogy egy 50km-es menet után rá tudna bármi is kényszeríteni az undorító, tápláléknak nem nevezhető húsra, tejtermékre..
2017. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
4. Fontos volt az utolsó pár sort odírnod, igaz?
2017. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
*szót
2017. aug. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én "csak" vegetáriánus voltam de ha dolgozni akartam, vagy komolyabb fizikai munkát végezni ha előtt akármit ettem nagyon ellustultam. Főleg a hústól. Nem mert undorító vagy valami, nagymamám nagyon finomra csinálta :D csak egyszerűen kajakómát kaptam és csak aludni volt kedvem olyankor. Szóval ha sokat kellene dolgozzak is növényekből vinném be a tápanyagokat, kivéve ha valami lakatlan szigeten lennék mert ott nyilván nem lehetne csak gyümölcsöket enni, vagy ha valami hajléktalan lennék és ha valaki éppen egy húsosszendvicset ad nekem akkor tuti nem utasítom vissza. De mivel ez saját döntés így addig eszem így ameddig csak megtehetem:)
2017. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
Vagy forditsuk ki a kerdest. Egy eroltetett menet utan megennel egy hanyast?
2017. aug. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!