Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az evolúció során a hím...

Az evolúció során a hím egyedek előbb kialakultak mint a nőstények, a feministák akkor miért is mondják néha azt hogy nincs szükség férfiakra? :DD

Figyelt kérdés
Erre adjunk valakit választ!

2017. aug. 22. 10:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
23%

mert ők nem értenek a biológiához :D

azt hiszik a nők megtermékenyítik magukat :D

amúgy meg nem hallottam még olyat, hogy azt mondanák, hogy "nincs szükség férfira", de lehet én tudom rosszul

azt hittem ők abban hisznek, hogy a férfiak és a nők egyenjogúak, bizonyos szintig ez igaz is, de a biológiai és hasonló dolgokat jobb lenne figyelembe venni

2017. aug. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
22%

Az evolúció során a dinoszauruszok is előbb kialakultak, mint az emlősök, mégsincs szükség rájuk, legalábbis egész jól megvagyunk nélkülük.


Nyilván ettől még hülyeség azt mondani, hogy nincs szükség a férfiakra, csak az okfejtés sántít. Annak, hogy valami mikor alakult ki, semmi köze hozzá, hogy szükséges-e vagy nem.

2017. aug. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom honnan vetted ezt a baromságot, amit a kérdésben írtál
2017. aug. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
Orbitális hülyeséget írtál, kérdező. El kéne dönteni, hogy a Genezisben, vagy az evolúcióban hiszel, utóbbi esetében ugyanis a változások nem egy-két nap alatt történnek. Logikai alapon is kikövetkeztethető, hogy egy csak hím egyedekből álló populáció nem képes szaporodni, tehát kihal.:-) A nemi kromoszómák szétválása előtt minden egyednek két egyforma nemi kromoszómája volt, majd az egyiken megjelent egy "hímdetermináló" gén. Ez a kromoszóma - az Y - idővel zsugorodni kezdett, genetikai információjának egy része elveszett, szemben az X kromoszómával. Úgy is megfogalmazhatjuk, hogy a mai hím nemi kromoszóma egy mutációval és csökevényesedéssel alakult ki a női nemi kromoszómából.:-)
2017. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Én pont azt olvastam, hogy minden ember nőneműként kezdi.


Plusz van egy csomó gyíkfajta, nőstények, amiknek az egész populációja nőnemű, magukat termékenyítik meg.

2017. aug. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Na, meg is gugliztam. "All humans start off as female"


Igen. Mind nőként kezdjük, ezért van a pasiknak mellbimbója. Ezt nem tudtam. Jó a kérdés.

2017. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 acelsziv ***** válasza:
100%

6: És ezért van a zacskódon alul az a forradásnyom ahol a szeméremajkak összenőttek.

Kérdező: Te szimplán idióta vagy. Egyáltalán honnan szívtad ki ezt a baromságot?

2017. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
95%
"a feministák akkor miért is mondják néha azt hogy nincs szükség férfiakra?" Egy időben elég sokat bújtam feminista, férfijogvédő, blbblblbl, stb. oldalakat, de még a legradikálisabb külföldi oldalon sem olvastam ilyen elmebeteg kijelentést. Miért a saját agyszüleményedet adod el "feminista" gondolatként?
2017. aug. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%
Bár ahogy látom nem is reagálsz semmire, csak bebüfögted ezt a hazugságot, hogy vitát kelts.
2017. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 acelsziv ***** válasza:
100%
9: Nincs itt vita. Behányta ezt a mocskot, mi lehülyéztük és a dolog le van zárva :D
2017. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!