Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehovások, ha az evolúció egy...

Jehovások, ha az evolúció egy butaság, akkor miért van szükség folyton új védőoltások kifejlesztésére?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 18:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
94%

Csak.

Mert az isten útjai kifürkészhetetlenek.

Különben is: mit foglalkozol ezzel?

Csak nem gondolkodni akarsz?

2014. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
4%
Egy gyilkos mutáció mióta bizonyítja az evolúciót? Az, hogy valami egyre inkább elromlik, az szerinted a fejlődés?
2014. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Szerintem fejlődés.

De ugyanígy vehetnénk az antibiotikumoknak ellenálló szuperbaktériumokat is.

2014. júl. 26. 19:15
 4/44 anonim ***** válasza:
95%

A baktérium szempontjából igencsak fejlődés!

Végülis a mutáció remekül jön neki, nem őt gyilkolja.

2014. júl. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
71%
A mutáció is evolúció, csak a mikrovilágban. Ugyanúgy 40-60-100...generáció alatt megy végbe a változás, ez esetben az ellenanyaghoz való adaptálódás a túlélés érdekében. Ez a mikroszint ugyanúgy egy biológiai élettér, mint a miénk, a cél a túlélés. Van egy olyan eszköz, hogy mikroszkóp, lehet tájékozódni. Ilyen szempontból az Ébredjetek és az Őrtorony című olvasmányok nem hitelesek. De bármilyen szempontból sem...
2014. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Pontosan a fent leírtak miatt várok ide egy jehovást, aki nyilván logikusan kifejti, hogy az evolúció miért nem igaz.


Ha reggel hatkor ott állnak minden csomópontnál az állványaikkal, itt hogyhogy nincsenek?

2014. júl. 26. 20:52
 7/44 Ozmium42 ***** válasza:

Nem vagyok Jehova tanúja, de elég jól ismerem a gondolatmenetüket, úgyhogy kitalálom, mit mondanának.


1. A baktériumok és vírusok mutációja "mikro evolúció"-nak számít, amit ők sem tagadnak. Vagyis nincs fajok közötti átmenet. (Ez persze sántít, mert az evolúció nem is igen definiálja a fajt, de legalábbis nem beszél éles határokról, ugrásokról. Ha mégis, azt csak a fosszíliák ritkasága, vagy pongyola megfogalmazás miatt teszi, de a kreacionisták pont ezeket az állításokat szeretik "megcáfolni").


2. Jehova nem teremtett betegségeket, és meg is fogja azokat szüntetni (hogy, hogy nem?), a kórokozók puszta létezése, VAGY kórokozó működésük Sátán műve, így a mutációik, amik segítségével kikerülik a bevett gyógymódokat, lehet közvetlenül az ő munkássága.

2014. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

"Jehovások, ha az evolúció egy butaság, akkor miért van szükség folyton új védőoltások kifejlesztésére?"


Nekem nincs rá szükségem.

A múltkori is súlyos károkat okozott.

2014. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 Ozmium42 ***** válasza:
93%
A védőoltás elleni kampány mögött Lucifer áll, ez most már biztos.
2014. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
5%

Nem vagyok Jehova Tanúja, de biztos, hogy a vírusok sokszínűsége és változatossága bizonyíték az evolúcióra? Laikusként nekem ez úgy hangzik, mintha azt mondanád, hogy a néger és az eszkimó ember különbözősége bizonyíték lenne az evolúcióra.

Személyes hozzá nem értő véleményem az, hogy amíg ezek a kifejlesztések dollármilliárdokba kerülnek, nekem úgy ahogy van bűzlik az egész.

2014. júl. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!