Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik azt az emberek,...

Miért hiszik azt az emberek, hogy ha gyorsan ráfújnak kettőt a padlóra ejtett ételre, akkor az már tiszta és ehető lesz?

Figyelt kérdés
Bónusz kérdés: ugyanezen emberek miért hiszik azt, hogy megmossák a gyümölcsöt, mikor valójában 2 mp-ig odaérintik a folyó csapvízhez?

2017. aug. 22. 21:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A kosz és a por nagyrésze lemegy róluk.
2017. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Miért hiszik azt a kérdezők, hogy ők valami felsőbb rendű lények, akiknek meg van engedve, hogy f szaságokat kérdezzenek GYK-n?
2017. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Nekem öcsém ilyen(mármint olyan, mint a kérdező). Fél óráig mosott minden gyümölcsöt, ha a kajára akár egy porszem rászállt, azt kidobta. Fél óránként kezetmosott és nem nyúlt semmihez ami "piszkos". Meg is lett az eredménye, egy jó asztma és millió allergia
2017. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Régen a fáról ettük a gyümölcsöt, és még kezet sem mostunk. Sokkal egészségesebbek voltunk, mint a mai emberek. Az immunrendszernek kell "egy kis piszok" is.
2017. aug. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én sem hipóval mosom át a gyümölcsöt. Sőt, egy rakás gyümölcsöt meg sem mosok. Egyszerűen csak tényleg nem tudom hova tenni az emberek körében ezt a fajta szokást, hogy mi értelme van odaérinteni a csapvízhez, és kijelenteni, hogy "na, most már tiszta", holott csak annyit történt, hogy a gyümölcs fele vizes lett. Elnézést kérek, ha félre érthetően fogalmaztam. :)
2017. aug. 22. 21:22
 6/11 anonim ***** válasza:
5%
" Sokkal egészségesebbek voltunk, mint a mai emberek" Szerintem olvass kicsit utána, ne légből kapott mítoszokat mantrázz.
2017. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kell mutatnod neki a helyes folyamatot, hogy máskor a hibás teljesítést ki lehessen zárni. :)
2017. aug. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha mosatlanul eszi meg sem lesz semmi baja. Max akkor érdemes emgmosni ha előtte nemrég permetezték, bár hivatalosan a hétköznapi emberek számára elérhető permetszerek sem veszélyesek abban a mennyiségben amennyi a gyümölcsökön " megtapad ".
2017. aug. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Miért, ha leesik valami a padlóra, akkor automatikusan ehetetlen lesz? :O
2017. aug. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egészségesebb, mint az amit lenyel elfogyaszt a hiradonezes v. horror film alatt.
2017. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!