Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány év után dobtad ki a...

Hány év után dobtad ki a ballagási tarisznyáidat, ha kidobtad?

Figyelt kérdés
Én 9 éve ballagtam általánosból, középiskolából 5 éve, és most egyik pillanatról a másikra fogtam leszedtem az ajtóra tett tarisznyákat és kidobtam őket a kukába. Valahogy megkönmyebbültem, hogy már nem látom ott őket az ajtómon.. talán a sok rossz emlék miatt. Te kidobtad őket ? Vagy megvannak már tizenpár éve is ?
2017. aug. 23. 17:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4 év után mikor költöztem
2017. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
meg most is megvan, pedig 25 eve erettsegiztem.
2017. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én meg se tartottam őket.
2017. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10 éves érettségiztem, még mindig megvan a tartalmával együtt és meg is lesz. Sosem fogom kidobni, csak már nincs szem előtt.
2017. aug. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A mi időnkben már nem adtak tarisznyát általános iskolai ballagáson. Minek, mikor mindenki egymásik iskolapadba ült át, és nem a nagybetűs élbe lépett ki?


A gimnáziumit viszont megtartottam, sőt, még egy dobozom is van az akkori emlékeimmel: régi bkv bérlet, könyvtári olvasójegy, vonat kapaszkodóból készült karkötő, verses füzet, régi fényképek az osztályról, osztálykirándulásokról, ahol nagy dolgok történtek, stb. 20 év után jól esik néha belekukkantani. :)

2017. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
8 éve ballagtam gimiből, 12 éve általánosból, de a mai napig megvannak, és nem is tervezem őket kidobni. Mondjuk kitéve nincsenek, egy emlékes dobozban tartom őket, de megvannak.
2017. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

3 éve ballagtam általános iskolából,

nem dobtam ki.

Ballagás után terveztem hogy kidobom,

mivel utáltam az ált sulit,

de ez annyiban maradt, most meg már ellszált a haragom

És egy szép emlékként gondolok az ott töltött időkre:)

2017. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én azt se tudom, hogy hol van az általános iskolás. Nem is nagyon érdekel, mert sok mindent amúgy se köszönhetek ennek a sulinak, sok csesztetésen, megaláztatáson, vissza-vissza térő szorongásokon kívül.

Másik tarisznya, meg egy polcon hempereg, nem foglalja a helyet, enni se kér, így nem dobom ki, szalagavató szalagom, meg már akkor elhagytam mikor megkaptam.

Lesz még egy ballagásom, szalagavatóm, ezekre már el se megyek, mert hülyeség.

2017. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amikor megjott az eredmeny baon berugtunk egyik baratnom poenbol belekakilt xd ertelemszeruen nem tartittam meg :D
2017. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30 éves vagyok, mindkettő megvan még, de a szekrény aljába vannak elsüllyesztve, amióta megkaptam őket, tehát nem nézegetem, nem vettem elő őket soha. Majd egyszer ha végre lesz annyi pénzem, hogy új szekrénysort vegyek, akkor úgyis ki kell selejtezni a mostanit, kidobom a többi kacattal a tarisznyákat is. Addig meg elférnek ott, ahol eddig is voltak. :)
2017. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!