Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan, milyen ballagási...

Hogyan, milyen ballagási búcsúbeszédet tudnék írni, olyan embereknek, akiket nem is ismerek!? :/

Figyelt kérdés
8. osztályosokról beszélek, mi búcsúztatjuk őket...

2014. máj. 9. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami sablon hablatyot szedjél le, a google-val biztos találsz egy csomót. Nem kell ráparázni, bármi megfelel, úgy se fognak rá emlékezni. :]
2014. máj. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ...:)

Én is egyből arra gondoltam, hogy google-bol kimásolok valamit csak azért megkérdeztem hátha van valami jó ötlet. :)

De ilyen nyáladzós, bőgjünk együtt beszédet biztos nem fogok írni...:D

2014. máj. 9. 16:30
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért, hogyha van ötlet, légyszi írjatok!!!:)

Nagyon köszi!!!:)

2014. máj. 9. 21:33
 4/6 anonim válasza:

Szerintem ez egéész tűrhető:


7. osztályos búcsúztató



Kedves Diáktársaim! Ballagó Nyolcadikosok!


Június van. A kék ég, a zöld fű, s Nektek, ballagó diákoknak a búcsúzás ideje. Búcsúzás a nyolc évig otthont adó iskolától, búcsúzás tanáraitoktól, diáktársaitoktól.

Hosszú lenne felsorolni azt a sok-sok élményt, amelyben veletek együtt részünk volt. Őrzünk kellemes, szép emlékeket, a nyári táborok, kirándulások élményeit, a sportversenyek, nagy futballcsaták izgalmas pillanatait. Gondtalan, vidám diákéveket töltöttünk együtt.

Diákok maradtok az elkövetkező években is, de a kis nebulókból majdnem felnőttekké váltatok, s új iskolátokban is helyt kell állnotok.

Kívánjuk, hogy új közösségetekben is jól érezzétek magatokat, sikerrel vegyétek az előttetek álló akadályokat, becsületesen és emberségesen viselkedjetek a nehéz helyzetekben.

Ne feledjétek, mindig szívesen várunk vissza Benneteket!

Diáktársaim nevében Kassák Lajos szavaival köszönök el tőletek:


„Aki elment, az elment,

De aki egyszer nálunk volt,

az többé sohasem mehet el tőlünk egészen.”

2014. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Vagy max.nem 7. osztályt írsz,hanem mást..:)
2014. máj. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jujj, nagyon köszi...:)
2014. máj. 11. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!