Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy nőhetnék fel?!

Hogy nőhetnék fel?!

Figyelt kérdés
Utána olvastam a dolognak, és a kapunyitási pánik eléggé passzol rám. Októberben töltöm a 20-at jelenleg egy OKJ képzésen vagyok amiből még 1 év maradt. Viszont jövőre mindenképp szeretnék elköltözni, mivel ebbe a régióba nincs sok lehetőség ahol jelenleg vagyok. Önállónak mondanám magam valamilyen szinten, többször van hogy több száz KM-re elutazok koncertekre, olyan embereknél alszok akiket akkor ismerek meg először stb. Szóval ilyen téren nem vagyok életképtelen, itthon is ellátom magam ha muszáj. De ha belegondolok ebbe az egészbe hogy albérlet, meló, csekkek, felelősség , akkor olyan szintű rossz kedv és félelem fog el hogy azt nem tudom elmondani. Teljesen olyan érzés fog el mintha akármelyik pillanatban elbaszhatom az egész életemet. Ezzel mit lehetne kezdeni ? :/ Voltam már pszichologusnal és pszichiaternel is, kaptam sok tanácsot, nyugtatót is szedtem anno, de nem érzem h ezek megkönnyítenék a mostani kitörési helyzetem. 19/F

2017. aug. 24. 23:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában attól félünk amit nem ismerünk, ha meg se próbálod honnan tudod, hogy nem állsz majd helyt? Csak csináld és ne gondoldd túl.
2017. aug. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
félsz az ismeretlentől, a felelősségtől, de hidd el elég gyorsan belerázódsz majd! sőt könnyebb lesz, mint gondolnád!
2017. aug. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!