Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Motorosok, akik motorral...

Motorosok, akik motorral mennek iskolába! Ti mit csináltok a sisakkal? És hogy reagálnak mások?

Figyelt kérdés

Nem robogóról van szó, tehát nem tudom az ülés alá rakni a sisakot.

Most rakom le a jogsit és nem tudom, hogy merek e vele iskába menni.


2017. aug. 25. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Viszem magammal, belerakom táskámba, vagy épp nekünk van egy sulis szekrényünk. Oda is be szoktam rakni. Vagy tanáriba is biztos beadhatod, hogy vigyázzanak rá. Iskola után meg kikéred
2017. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk vannak zárható szekrények, a porta mellett meg értékmegőrzők, de szerintem is, ha a tanáriba adod be, akkor tuti vigyáznak rá.
2017. aug. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szekrény nincs nálunk. Tanáriba meg nem szivesen adnám.

Osztályterembe le tudom rakni, csak nem biztos, hogy ott van első órám meg ilyenek.

Motoron rajtahagyni abszolult esélytelen? Elviszik?

Most egy kicsit parázok ezen. Egyébként gimnázium

2017. aug. 25. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
És esetleg ha a portán leadod?
2017. aug. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, mert sok sz_rházi ember van és már csak irígységből is kicseszhetnek veled! Annó nekem volt egy nagyon király három sebességes Simsonom. Én azzal mentem néha suliba, gyakorlatra rendszeresen. Mivel előtte már elloptak egyet tőlem, ezért én lelakatoltam a suli udvarán is, persze kinevettek. A sisakot vittem magammal mindenhova, nem bíztam senkiben sem, nem voltam olyan jóban az osztálytársaimmal. Persze kinevettek, hogy szar Simson, stb... De amikor nekik autóra sem volt jogosítványuk, én motorral jártam suliba, 25kw-ig volt jogosítványom. Szóval csak irígységből nevettek ki, aztán suli után én haza motoroztam, ők meg megvárták a buszt. Ez a nem mind egy! ;)
2017. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!