Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit csináltok munka után?

Ti mit csináltok munka után?

Figyelt kérdés
Sokan 5-re hazaérnek és 10-ig fent vannak, az 5 óra szabadidő, mivel ütik el. Én szarrá unom magam minden nap. tv nem köt, takarítás 1 óra csak, evés is, többi unatkozás.
2017. jún. 22. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Eszem, iszom, aztán átadom magamat a hobbymnak.

Költséges, de szerteágazó, szórakoztató hobby a rádióamatőrködés.

Tegyél egy próbát, ha megengedheted magadnak, - hátha bejön!

2017. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%

Szóval neked a munka az életed fénypontja?


Egyébként a kérdésre válaszolva olvasás.

2017. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Netezek, filmet/sorozatot/animét nézek, makettezek, olvasok, főzök, kirakózok, zenét hallgatok, meg ami éppen eszembe jut

23/F

2017. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kb. Fél 5re érek haza, ha munka után nem kell mennem sehova. Ha vásárolok, stb. Akkor az plusz egy óra kb. Általában 11 körül fekszem. Addig: Házimunka,olvasás, társasági élet, kisállatommal foglalkozom, ilyesmik. Nekem igazából még kevés is ez az idő, jobb lenne korábban feküdni, mert korán kelek.
2017. jún. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Blondie.W ***** válasza:
48%

Vacsi, aztán pihi, utána 45-60 perc edzés. (heti 3-5x edzek) Utána egy kis DVD-zés. 19 körül szoktam haza érni, és 0-1-2-ig fent vagyok.

20/L

2017. jún. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha 6ra megyek dolgozni, akkor már 2-re itthon vagyok. Akkor TV, sorozat, főzés,edzés, ház körüli ténykedés, bevásárlás, bemegyek a városba.

Ha délután 2-re megyek, akkor csak a délelőttöm szabad, amit általában edzéssel és TV nézéssel töltök, délután jóval aktívabb vagyok.:D

2017. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom, én sokszor azt érzem, hogy munka után egyszerűen semmire nincs időm.

Később kezdhetünk, de akkor fél6kor végzek, közel egy óra a hazaút, az már fél 7. De még be kell vásárolni, el kell mosogatni, le kell fürödnöm, teregetnem kell, mosok, esetleg főzök és már azon szoktam kapni magam, hogy fél 10.


Ha esetleg találkozom is valakivel, mennem kell valahova, akkor elmegy a teljes délutánom, általában akkor olyan 10-11kor érek haza és még akkor állok neki a fürdésnek meg ilyenek.

Ha pl munka után edzsére megyek, akkor borítékolható, hogy 9-10 a legkorábbi időpont amire hazaérek. Néha viszont úgy leszívnak a munkahelyemen, hogy csak hazaesem és netezem vagy sorozatozok. De sokszor hetekig nem lépek be gépről a facebookomra, be se lépek mert annyira nem vagyok otthon.

2017. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Olvasok, netezek, takarítok, vásárolok, ügyet intézek, kerékpározom (persze mind felváltva). Sokszor nézem az embereket a városban, és azt gondolom, hogy nekik milyen jó, mennyire másabb életük van... Pedig nem, max. azoknak, akik társasági emberek és beülnek valahova beszélgetni, lazulni. A többi ember szinte mind ugyanazt csinálja, amit én (kivéve, ha van családja).
2017. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
szarrá unod magad... akkor ez azt jelenti hogy mindig várod a következő munkanapot?
2017. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!