Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 14 éves Youtubos vagyok és...

14 éves Youtubos vagyok és lego stopmotionokat csinálok, de sajna törölnöm kellet 7 videomat mert hát engem valószünűleg szekálnának hogy én még legozok, pedig nem játszok csak videokat csinálok a legoval szerintetek jó hogy ilyen videokat csinálnom?

Figyelt kérdés
Lego

2017. aug. 25. 10:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat már nem fért ki megkellet sporolnom azt a 250 karaktert. Lényegébe annyi lenne hogy az szekálnak más osztályok ha kiderülnének hogy én ilyen videokat csinálok? Mert hát keverik a szezont a fazonnal , én nem játszok a legoval, csak videokat csinálok legoval , és hát ez a férre értés sokszor elő fordul. válaszokat köszönöm , ha van helyesirás hiba nyugodtan leszolhattok :)
2017. aug. 25. 10:57
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Pfff, tisztelj már meg minket azzal, hogy ÉRTELMESEN kiírod a kérdésedet.
2017. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Szerintetek jó hogy ilyen videokat csinalnom?
2017. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem 14évesen ahelyett,hogy az interneten járatod le magadat mindenki előtt,inkább írni tanulj meg és akkor nem fognak szekálni.
2017. aug. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szekálni akarnak, találnak hozzá témát youtube-ozás nélkül is. Ha neked örömet okoz, hogy ilyen videókat csinálsz, tedd nyugodtan, ne foglalkozz másokkal, fejleszd a technikai tudásodat, még jól jöhet később.:-) Egyébként ismerek nálad jóval idősebbeket is, akik legóznak, az egy nagyon jó kreatív játék, úgyhogy nincs vele semmi gond.
2017. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Miért hagyod, hogy mások mondják meg mi menő és mi gáz? Ha ennyire akarod követni a sok birkát, akkor csináld névtelenül a videókat és ne beszélj róluk, de semmiképpen se hagyj fel a hobbiddal. Ez egy készségfejlesztő cucc.


Ilyenkor csalódott vagyok, hogy néhányan nem tudnak önmaguk lenni ismerősök nyomása miatt.


Küldj privátban linket majd, érdekel mit alkotsz.

2017. aug. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia Legós srác!
2017. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Irjaaa neg tanúlníí


Amúgy a Lego egy kortól független dolog. Felnőttek is csinálják sokan, jó kreatív rs drága hobbi. Én már kinőttem ezek a kinőttem dolgokból, csinálom ami tetszik.

Amúgy Lego technikai változatát (amelyikben az intelligent brick van) még egyetemen is használják. Almighty Arjen is egy Lego kedvelő ember múltkor pl tengerparton építettek vasutat Legoból egy másik emberrel. Szerintem ha elég igényesen csinálod akkor nem érdekes a többiek "gyerekeknek való a Lego" típusú hülyeségeik.


Ha nem a kérdésre válaszoltam akkor írd le magyarul is a kérdést ;)

2017. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Rakd fel név nélkül, ha ettől félsz. Amúgy én ennyi idősen játszottam is legóval, nem tudom, mi ezzel a baj.
2017. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek az olyan stopmotionos videók. Belinkelhetnéd valamelyik videódat ^^
2017. aug. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!