Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mitől lehet hogyha 1-2...

Az mitől lehet hogyha 1-2 vagy maximum 3 emberrel beszélek akkor nagyon felszabadult vagyok, viszont ha többel akkor leblokkolok és alig bírok nyelni, beszélni?

Figyelt kérdés
Introvertált személyiség vagyok,középsuliba járok,1-1 ember felállásban olyan felszabadult vagyok hogy senki nem mondaná meg hogy amúgy szorongós típus vagyok,viszont ha többen vannak körülöttem vagy felelek és sokan néznek vagy körémgyűlnek kérdezni valamit,akkor ciki módon leblokkolok,hogy tudnám ezt legyőzni?Ez egyáltalán mi miatt lehet?

2017. aug. 25. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha introvertált vagy, az nem egy rossz tulajdonság, amit le kell győzni. Ha ismered a határaidat, akkor jól tudsz működni. Én is introvertált vagyok, ha lehet, kerülöm a nagy társaságot. Nekem már a 3-as felállás is rettenetesen sok és fárasztó. Hogyan is lehetne egynél több emberre odafigyelni, reagálni?
2017. aug. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Asszem a mutizmus témakör boncolgatja ezt. Fokozatok vannak.
2017. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért zavarhat, mert van ott egy személy, akire nem tartozik a mondanivalód. Ha én beszélek két emberrel s bárki kapcsolódna bele, annak ott vége szakad. De ha ott volt az elején, akkor oké. Meg az ilyen bekapcsolódó úgy sem értené, kezdhetném előlről a sztorit, amihez nincs kedvem.
2017. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!