Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Putyin vs Csernus Doktor? Ki...

Putyin vs Csernus Doktor? Ki tudná elemezni Putyint, vagy még csak fosna is belekezdeni mikor szemtől szembe lennének?

Figyelt kérdés
gsdd
2017. aug. 30. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

https://www.youtube.com/watch?v=bUaNssqy1Gk

Valószínűleg fosna. Csak önbizalomhiányos, keseredett embereket elemez akik mellett nagynak érzi magát, de ha Putyinhoz kerülne nem lenne olyan "uralkodó" stílusa.

2017. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
#1: Van még mit tanulnod... 😊
2017. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem ki merné. De minek..
2017. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ádám igazad van, én is ugyanígy gondolom!

Köszönöm a választ!

2017. aug. 30. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem védem Csernust, de ne felejtsétek el, ő egyedül jött le a heroinról, mert összekaparta magát, hogy pszichiáter legyen. A saját erejéből. És ő tudja, hogy mire képes az ember, ha akarja. Sokan leakarnak szokni a cigiről v. alkoholról, de csak azt hiszik, hogy akarnak, nem. Csak szeretnék akarni, ismered: akarom, hogy akarjam, de nem akarom.

Továbbá, néhány éve Csernus magába nézett, belenézett a fájdalmaiba, félelmeibe, szomorúságába... nem azt csinálta, mint általában az emberek hogy: altató, alkohol...egyebek.

Putyin, sportoló, semmi köze Csernusnak hozzá, szenvedélybetegekkek foglalkozik.


Csak egy kis pánik c. film. Robert De Niro alakítja a pánikbeteg maffiózót, elmegy kezeltetni magát pch.hoz...érdekes kapcsolat alakul ki közöttük....

2017. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sztem egy f.... Az elsőnek annyiban tok igaza van h csak gyenge összetört embereket taposott meg a tévében. Biztos privatban mas.. Nem tudom, halistennek eppen vele sose sikerult talalkozni.

Olvastam a könyveit is (igaz nem mindet.. Annál sztem idegesitobbek, hogy mindet elolvassam), van benne igazság de azert gusztustalanul beszel az emberekről, az emberekkel. Nem mindenkinek jon be az ahogy ő "gyogyit"


En nem ertek ehhez az egészhez de annyit tudok (es maradjon az az en titkom, hogy a saját tapasztalatom vagy a masebol tanultam meg) hogy nem nagy cucc raszokni a drogokra (a heroinra vagy az az opiatokra), es ne essen mar senki hasra, hogy a kis kocsog maga ala szrt es lejott rola "magatol".


Nem o az egyetlen, mindössze a normalisabbja nem ebből gazdagodik meg. Számomra ettol egy ugyanolyan se..lyuk lesz, mint a többi (akar en is) exdrogos. Es az sem teljesítmény hogy utana mit csinált. Sok masik ember a drogok nelkul is leteszi az asztalra annak a sokszorosat amit ő. Max mas nem veri ki ra.. Az egesz amit csinált szerintem, azt azert csinalta mert meglovagolta ezt a "drogos voltam lejottem, kiraly vagyok meg őstapasztalt.. hullamot" hogy neve legyen a szakmajaban.


Exdrogoskent nem is lehet ezt másképpen. Ha titkolta vna elobb utóbb valaki alátesz aki ismerte kis patkány drogos korabol es mehetett vna a f..ba. En igy gondolom. Meg amit irtam.. Ki tudná elemezni de mar nem fogja mert minek? Szarik ő mar ilyesmire.

2017. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csernus, egyébként azt is állítja hogy a drogosok, alkeszok, öngyilkosok nem halnak meg. Azt mondja, ezek az emberek "megdöglenek".
2017. aug. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
XDDDDD ,,megdöglenek" :D:D:D:D:D
2017. aug. 31. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!