Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igénytelennek nézel egy ilyen...

Igénytelennek nézel egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Màr semmi önbizalmam a hajam miatt. Úgy nézek ki, mint egy balul elsült szőkítés, holott sose volt festve, se vasalva, se dauerolva, se szőkítve, semmi. Langyos levegővel (hővédelem, ionos szàrító) szàrítom, de katasztrófa.

Màr mindent próbáltam, olajok, pakolások a legolcsóbbtól a legdrágábbig.

Most nem is hajàpolási tippekre vagyok kívàncsi, màr nem hiszek abban, hogy létezik megoldàs.

Egyedül az érdekel, mit gondolnak az emberek. Volt màr, aki beszólt, hogy nem kellett volna sz*rrà szívatni (nem kérdeztem), az nagyon fàjt.

Valóban valami igènytelen, szegèny nő benyomàsàt kelthetem emiatt?

Hogy törődjek bele?


Fodràsz se tud mit mondani, szerinte generika. Fiús rövidet nem akarok


2017. szept. 1. 19:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz képet küldeni?
2017. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
tudom hogy nem kérsz tanácsot, de hajhab
2017. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha mutatsz egy képet, akkor könnyebb erre válaszolni. :)
2017. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz akármit, mindig lesznek olyan szánalmas emberek akik ezzel vannak elfoglalva. ha nagyon szép hajad lenne, akkor keresnének mást amivel csámcsoghatnak. Ne foglalkozz velük. Én ha meglátnálak az utcán ismeretlenül és tényleg olyannak látnálak mint akinek szarrá lett szivatva a haja, lehet nekem is ilyen véleményem lenne mint a többségnek, de ha tudnám hogy neked ez a terészetes hajszíned, egyáltalán nem tartanálak igénytelennek. Ha nem vagy vele megelégedve, szerintem el kéne gondolkodnod a festésen. Mert az önbizalom hiánynál nem sok rosszabb dolog van. kihat a magánéletedre, a sikereidet is befolyásolja stb..de én kiváncsi lennék, hogy milyen a hajad. Raksz ki képet róla? csak a hajadról hátulról..vagy akár privátba nekem mind1
2017. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha küldesz képet megmondom.
2017. szept. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

2, hullàmos hajra is jó, nem csak göndörre?


4, nem a színe a baj, tényleg szőke, de ez zavar a legkevésbé. Hanem az állapota, hogy olyan már kiskorom óta, mint egy marék szàraz szalma


Privátban tudok küldeni, ide nem tudok kirakni

2017. szept. 1. 19:45
 7/19 anonim ***** válasza:
kép kéne, ha nem akarod ide akkor privátba is jöhet
2017. szept. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Küldj képet, hátha tudok segíteni
2017. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Vicces hogy egy haj miatt mekkora hisztit le tudsz csapni...:D

Amúgy amíg megmosod, addig nem igénytelen.:)

2017. szept. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Elküldtem mindenkinek
2017. szept. 1. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!