Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igénytelennek nézel egy ilyen...

Igénytelennek nézel egy ilyen lányt?

Figyelt kérdés

Màr semmi önbizalmam a hajam miatt. Úgy nézek ki, mint egy balul elsült szőkítés, holott sose volt festve, se vasalva, se dauerolva, se szőkítve, semmi. Langyos levegővel (hővédelem, ionos szàrító) szàrítom, de katasztrófa.

Màr mindent próbáltam, olajok, pakolások a legolcsóbbtól a legdrágábbig.

Most nem is hajàpolási tippekre vagyok kívàncsi, màr nem hiszek abban, hogy létezik megoldàs.

Egyedül az érdekel, mit gondolnak az emberek. Volt màr, aki beszólt, hogy nem kellett volna sz*rrà szívatni (nem kérdeztem), az nagyon fàjt.

Valóban valami igènytelen, szegèny nő benyomàsàt kelthetem emiatt?

Hogy törődjek bele?


Fodràsz se tud mit mondani, szerinte generika. Fiús rövidet nem akarok


2017. szept. 1. 19:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Jaj sokkal rosszabbra számítottam.😀 Semmi baj nincs vele a kép alapján!

Próbáld meg esetleg egyenesre szàrítani, én úgy szoktam, h lehajtom a fejem és egy körkefe segítségével szárítom a tincseket. 😊 Persze használj hővédőt.

2017. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Hát, vannak rosszabb napjai is, ez mosás utàn volt közvetlen


Köszi, kipróbálom :)

2017. szept. 1. 19:58
 13/19 anonim ***** válasza:
Van hab direkt göndörre, meg van általános. Az én hajam mondjuk göndör és csak habbal áll jól, különben szikkadt és kusza kinézetű, mint a vattacukor. A habbal a legtöbb haj dúsabbnak és erősebbnek látszik.
2017. szept. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
persze a habot is el lehet rontani ha túl keveset vagy túl sokat használ az ember
2017. szept. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldöd?
2017. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Firedoom ***** válasza:
Dobj egy kepet. Az en hajam is hasonlo lehet a tiedhez, majd kiderul
2017. szept. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egyedi vagy más nak nincs ilyen haja :D Gondolj bele másnak mennyit kellene szarakodni hogy ilyen haja legyen. :D Többi lényegtelen. Ez is a miatt van hogy központilag akaják meg mondani mi a szép. Ismerek 1 olyan lányt akinek szőke és barna a haja alapból de rendszer nélkül és bikavadító a csaj :D Odáig vagyok érte meg vissza az hogy nem tárgyal velem 1 dolog de attól még veszedelmesen jó nő :D Nem a hajandon múlik amúgy hanem hogy milyen a személyiséged ha van önbizalmad akkor hupilila is lehet a hajad lesz aki odamegy hozzád ;)
2017. szept. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nekem is küldesz képet?
2017. szept. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet %)
2017. szept. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!