Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embernek nézitek azt...

Milyen embernek nézitek azt az embert aki szerint az idei nyár nem volt igazi nyár, forró nyár?

Figyelt kérdés

Egyik kolléganőm ma mondta,hogy undorodik,hogy itt az ősz,ő nyárimádó és ,ha 40 fok van akkor érzi jól magát,mert lehet strandolni és,ha kijön a vízből az ember,nem fázik. Az az igazi nyár.

Mondtam neki,hogy idén volt belőle részünk főleg augusztus első felében. Erre majdnem letolt,hogy az idei nyár nem is volt forró igazi nyár,mert kb. 2 napig volt igazi 40 fok.


Ezen elcsodálkoztam,ugyanis meleg nyarunk volt,nem volt olyan mint a 2015-ös de majdnem.


Azt mondta,hogy a 2015-ös nyár volt a nyár,tavaly meg idén nem igazi.


Hát én is szeretem a nyarat de szerintem akkor nem lett volna nyár,ha 25 foknál nem lett volna melegebb. Ez szerintem pedig túl meleg nyár volt. Számomra az igazi nyár 28-30 fok,tökéletesen lehet srandolni.


Ti milyen embernek nézitek az olyan embert aki szerint nem igazi nyár volt?


Vannak amúgy olyanok akik az extrém forró nyarat szeretik.



2017. szept. 1. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézem ettől semmilyennek. Mindenkinek más a tűréshatára, komfortérzete.


Én rühellem a nagy meleget, de alapvetően szerencsére klímás helyiségben vagyok, hétvégente meg simán túrázok 40 fokban is csak megfelelő árnyékolás és hűtés, sok folyadék kell.


Mondjuk a tömegközlekedés része igazán kellemetlen, meg az, ha hivatalos helyre kell mennem és már attól leizzadok hogy kettőt lépek a tűző napon.


Abban mondjuk van igazság, hogy szerencsére az idei nyár elég hullámzó volt, 1-2 hét meleg után jött egy kis lehűlés pár napig.

2017. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se volt vészes mi 50 fokos csarnokban hegesztettünk még júlis végén. Mondjuk az már nekem is húzós volt de 45fokig nekem nincs bajom a meleggel. Tegnap itt 31 fok volt és már egy egyszerűbb pulóvert fel kellett vennem délelőtt :P

Szerintem koleginád is szalamader lehet mint mi. :D

2017. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Egy ideje mindig rinya van ezzel a nyárral...de tényleg a 2015ös nyár volt igazi nyár a mostani azért jobb volt, mint a tavalyi,de tényleg 2015ben volt amikor brutál volt...
2017. szept. 2. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy milyen embernek tartom az ilyet? A szöges ellentétemnek. Én 26 fok fölött megpusztulok; hasogat a fejem, zúg a fülem, szédülök.


Július végén, amikor vagy egy hétig vörös riasztás volt, és már reggel négykor, amikor mentem ki futni, 27-28 fokokat mutatott a hőmérő, szembejött velem egy kocogó, vastag pulcsiban! O_O'

Ismerősöm lánya meg kánikulában is hosszú ujjú felsőt hord, olyan rossz a keringése, mindig fázik. O_O'


Én csak lesek. Meg irigylem őket -- akit nem zavar a 40 fok, az tud koncentrálni, dolgozni, figyelni. Nekem nyáron a béka segge alá zuhan a produktivitásom, pedig ilyenkor jó hosszúak a napok.

2017. szept. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én volt amikor majdnem elsírtam magam a 40 fokban annyira kikészültem, 25 fok felett rosszul vagyok, imádom a hideget és a telet. És nagyon nagyon örülök, hogy nem fog már 25 fok fölé menni és holnap is 18-20 fok lesz.


A kolléganőd pedig a nyarat szereti, ezzel nincs semmi baj, mindenki másmilyen, ő költözzön Spanyolországba és meg megyek Izlandra.

2017. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mégis mit gondolnék? Ez is egy vélemény. Mindenkinek megvan a véleménye a legutóbbi nyárról. Amúgy még mindig nyár van, mert az északi féltekén a nyár június 21-től szeptember 23-ig tart.
2017. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Hivatalosan nincsen nyár
2017. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy álláspont miatt az egész embert megítélni,elítélni butaság. :)
2017. szept. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!