Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem úgy, hogy mindenki...

Miért érzem úgy, hogy mindenki engem figyel?

Figyelt kérdés
Akárhányszor előjön nem mindíg szokott de van amikor , mondjuk bemegyek egy nagyobb bevásárlóközpontba és azt érzem ,hogy az összes ember engem bánul ijenkor , elkezd könnyezni a szemem meg hasonlók.. miért van ez..: Úgy érzem én nem vagyok ide valaó stb... És ha jön szembe egy személy nekem akkor még ránézni sem merek sokszor vagy csak felé mert azt gondolom belém lát .... Kérlek normális válaszokat szeretnék... köszi ( 15 /f)
2017. szept. 2. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Pszichiáter.
2017. szept. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű.

Azért mert önbizalomhiányod van, és kitaláltad magadban hogy mindenki téged néz és rólad gondolkodik, és ezt el is hiszed, ez miatt tényleg úgy érzed mintha téged néznének.

Egyszerűen sz*rd le hogy ki az aki téged néz. Ha nem fog érdekelni, akkor többé fel sem fog tűnni hogy valaki rádnéz.

2017. szept. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Titkolsz valamit, nem szeretnéd megmutatni, hogy sebezhető vagy, akit könnyű eltaposni. Settenkedsz a farkasok közt bárányként. Nehogy elbégesd magad, mert rádtámadnak. Tudod, mit? Figyeld te őket, hogy tényleg farkasok ezek, nem csak farkasnak öltözött bárányok (képmutatók)?

Miért nem árasztasz feléjük pozitív energiát: szeretetet. Talán meghívnak egy bambira, és az sincs kizárva, hogy az ital után megfogja a kezed, és a bugyijába csúsztatja, majd kérdi : érzed?

A nedveset.

2017. szept. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha velem is ez van :D
2017. szept. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!