Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandóan azt hiszem hogy...

Állandóan azt hiszem hogy engem figyel mindenki, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Mindig stresszelek mert ha kimegyek úgy érzem rám figyel mindenki, már ott tartok hogy a lakásban is csendben járkálok csak, ha az erkélyre kimegyek is azt hiszem mindenhonnan figyelnek, pedig nem valószínű, kétlem hogy az autót vezető emberek vagy a járdán sétálók mondjuk épp a tizensokadik emeletet figyelnék ahol lakok... tehát fura mert valahol tudom hogy nem figyelnek, de mégis ettől félek. Meg ha figyelnének akkor is mi van? Semmi, mégis ettől félek valamiért... mi a fene bajom van? Nagyon zavaró. Ideges vagyok mindig emiatt, elkezd verni a szívem is gyorsan meg néha remegek. Mit tehetnék ez ellen?
2015. okt. 15. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Paranoia, nekem is ez van.
2015. okt. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hiába, nehéz az ügynökök élete.
2015. okt. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad már másként felfogni? Pl. hogy szerepet játszol egy filmben? És ha ezt megszokod, talán már nem is foglalkozol azzal, hogy esetleg figyelnek-e.
2015. okt. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!